Coolite Pro XL Diyot Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

26 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Bugün Emedikal firmasının satışını yaptığı yeni bir cihaz hakkında bilgi vermek istiyorum. Coolite Pro XL Diyot Lazer Epilasyon Cihazı fiber optik teknolojisine sahip bir cihaz olmakla birlikte altın standart diye nitelendirdiğimiz diode lazer epilasyon cihazı olarak sunulmaktadır.  Hadi cihazımızın ilk olarak teknik özelliklerine bir göz atalım.

Coolite Pro XL Diyot Lazer Epilasyon Teknik Özellikleri

  • Diode Ütüleme EpilasyonCoolite Pro XL Diyot Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar
  • 810nm Dalga boyu
  • Buz Başlık
  • Jet Smoth (hızlı pürüzsüz) ütüleme özelliği
  • 300gr hafif başlık
  • 800w çıkış gücü
  • 2 Yıl atış garantili
  • FDA onaylı
Daha Fazlası  RK808 Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Editörün Yorumu

Gerçek buz teknolojisine sahip olan bu cihazda yanma riski neredeyse sıfır diyebiliriz. Çok güzel bir cihaz olan ve diode lazer epilasyon cihazı kategorisinde yer alan bu cihazımız aynı zamanda FDA onayına sahip cihazlardan biridir.  Hızlı bir lazer epilasyon yapmanızı sağlayan Jet Smooth özelliği ile pürüzsüz ve hızlı bir epilasyona olanak sağlar. 30 dakikada tüm vucüdü tarayıp epilasyon yapmanızı sağlamaktadır.

Daha Fazlası  Matrix Ütüleme Shr IPL Lazer Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Not: Diode cihaz almak isteyenler için Bu cihaz alınız diyebilirim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git