Cosmo PLus Kozmetik – Lazer Epilasyon Cihaz ve Kozmetik Ürün Satışı

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Cosmo Plus Ankara merkez ve İstanbul Beykoz şubesi ile FDA onaylı dünyanın en iyi lazer epilasyon cihazları ve kozmetik ürünlerinin Türkiye distrübütörlüğünü yani satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Cosmo-plus 2005 yılında kurulmuştur. Deneyimli ve tecrübeli çalışanları ile Türkiye, Türki Cumhuriyetler, İran ve Irak’ta en kaliteli lazer epilasyon cihazlarını, estetik ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Ürün kataloğu oldukça geniş olan firma;

* Lazer epilasyonun mucize aleti çift etkili Cynosure lazer epilasyon cihazlarının Apogee, Cynerg, Elite ve Elite Mpx,
* Lazer epilasyon ve IPL foto epilasyon cihazlarından; Diode Lazer Milasman, Lutronic Accusculpt, Lutronic ECO2, Lutronic Spectra, Viora Trios IPL,
* Cpilasyon cihazlarından; Cp Classic ve Cp flash,
* Cilt bakımı cihazlarından; Nuvo oksijen terapi ve Viora Pristine,
* Zayıflama ve cilt bakımı ürünlerinden; Endymed, Eximina, Slimcav, Viora Reaction,
güzellik ve lazer epilasyon merkezleri için; bakım koltukları, bakım yatakları, pedikür spa aletleri, masaj yatakları gibi ekipmanları
* Bioline ürünleri

gibi ürün ve cihazların satışını yapmaktadır.

Cosmoplus daha çok Amerika, İtalya ve Hollanda patentli ürün ve cihazların satışını yapmaktadır. Cosmo-plus ayrıca satış sonrası cihaz ve ürünlerin kullanımı konusunda eğitimler vermektedir.

Lazer Epilasyon cihazları fiyatları, estetik ve kozmetik ürünlerinin fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.


Cosmo PLus Kozmetik İletişim Bilgileri

Cosmo-Plus Merkez:
Adres   : Hilal Mh. 704. Sk. No :1/A Çankaya/Ankara
Telefon : 0312 439 31 29
Faks    : 0312 440 58 28
E-posta : info@cosmo-plus.com.tr

Cosmo-Plus Şube:
Adres   : Göztepe Mahallesi Göksuevleri Sitesi Oya Çiçeği Sokak Blok: 142 A Beykoz/İstanbul
Telefon : 0216 465 87 95
Faks    : 0216 465 87 96

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 1.621 kez okundu.

Etiketler:

Cosmo PLus Kozmetik – Lazer Epilasyon Cihaz ve Kozmetik Ürün Satışı Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. talat talver dedi ki:

    lazer epilasyon cihazı salonumuz icin satınalmayı düşünüyoruz bilgilendirirseniz sevinirim fiyat ve cihaz bilgisi

Sayfa başına git