Depilight Diode(diyot) Lazer epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

15 Mart 2020 tarihinde eklendi, 203 kez okundu.

Güzellik merkezlerimizde sıklıkla kullanılan bir cihazımı olan Depilight lazer cihazı  Türkiye’de bir çok Lazer epilasyon merkezimizde sıklıkla bulunmaktadır. Depilight Lazer epilasyon cihazı ütüleme atış teknolojisi kullandığından bütün kıllar üzerinde etki ederek neredeyse mükemmel sonuçlar elde etmektedir. Depilight güzel bir özellik olarak aynı zamanda buz başlık soğutma sisteminin kullandığından ısınan yüzeyi buz başlık sayesinde soğuttuğundan acısız ağrısız bir epilasyon imkanı sunmaktadır. Depilight Lazer epilasyon cihazı aynı zamanda oldukça geniş bir başlığa sahip olduğundan 12*12 mm’lik başlık geniş bir şekilde epilasyon yapmaya olanak vermektedir. Aynı zamanda 810nm altın standardında bir diyod lazer özelliği kendini diğer cihazların üstünde tutmaktadır.

Daha Fazlası  Çift Etkili Kombine Sistem Alexandrite Lazer ve NdYag Lazer Epilasyon

Depilight Diyot Lazer Cihazı Başlıca Özellikleri

  • Ütüleme epilasyonlu atış sistemi
  • 810nm dalga boyu
  • CE Belgeli
  • Buz başlıklı
  • Mikrokanallı barlı
  • 400Wattlık lazer enerjisi
  • 12*12 mm atış bölümü

Depilight Diode(diyot) Lazer epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Çalışma Programları

İster ütümele modunda kullanın ister tek atış modu hangisi hoşunuza giderse genellikle dar alanlarda tek atış modu geniş alanlarda ise ütüleme modu kullanılmaktadır.

  • FHR 8 Hz (Fast Hair Removal – Ütüleme Sistemi)
  • HR 1 Hz (Hair Removal – Tek Atış Sistemi)
Daha Fazlası  Medisana Ipl-840 Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Şikayet

Depilight Diode(diyot) Lazer epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Depilight Diyot Lazer Editör Yorumu

Merhaba arkadaşlar genel itibari ile zaten tüm bilgiler verilmiş zaten. Ama söylemem gereken bir kaç konu ise mikro kanallı lazer barlar kullanması soğutma açısından oldukça müthiş bir özellik diğer konus ise, hem tek atış modu hemde ütüleme modu olması güzellik uzmanları için güzel bir kolaylık olacaktır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git