Doğuş Kozmetik Grup Lazer Epilasyon ve Estetik Medikal Cihazları

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Sektörde 20. yılını dolduran tecrübesi ile hizmet veren Doğuş Kosmetik Group Lazer epilasyon ve estetik medikal cihazları satışı ve pazarlaması alanında hizmet vermektedir.  1992 Senesinde Güzellik Merkezi olarak faaliyetlerine başlayan Doğuş Kozmetik,  Daha sonra Almanya, Fransa, ABD gibi ülkelerdeki kaliteli cihazların ithalatı yaparak Türkiyedeki temsilciliklerini almıştır.

Lazer cihazları, Lazer epilasyon cihazları, IPL epilasyon cihazları, bölgesel zayıflama ve cilt bakımı cihazları, Bakım koltuğu ve yatakları gibi çeşitli ve zengin ekipman yelpazesi ile hizmetlerini sürdüren Doğuş Kozmetik, bunun yanısıra güzellik alanında danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

İstanbul merkezli olmak üzere İzmir ve Antalya bölge müdürlükleri ile de hizmet veren firma, Lazer epilasyon veya birçok estetik medikal cihazı hakkında bilgi almak bu cihazları satın almak istediğinizde 20 yıllık tecrübesi ile iyi bir alternatif  durumundadır.

Doğuş Kozmetik Grup İletişim Bilgileri
Adres: Şerif Ali Mahallesi Söyleşi sokak no: 25 Doğuş Plaza – Ümraniye/İstanbul
Telefon: 0216 566 33 34
Web Site: doguskozmetik.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 948 kez okundu.

Etiketler:

Doğuş Kozmetik Grup Lazer Epilasyon ve Estetik Medikal Cihazları Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. Markitos dedi ki:

    merhaba ben cok yaptirmak ituiorsm fakat eskisehirde bole yapan varmidir bir bilginiz varmi?ayrica fiyat konusunuda bilgilendirirseniz eger msilime cvp bekliorum tsk ederim

Sayfa başına git