Elix-R 1200w Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

5 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 192 kez okundu.

Geçenlerde bir epilasyon merkezinde denk geldiğim ve çok beğendiğim bir cihaz olan Elix-R 1200w Diode Lazer Epilasyon Cihazı hakkında bildiklerimi karalamak istiyorum. Nevina firması tarafından pazarlanan bu cihaz diğer cihazların aksine diyot lazer olarak mükemmel sonuçlar sunmakta. Derine işlemiş kıl köklerini bile tek seferde tahrip ederek mükemmeliyeti sunan Elix-R 1200w Diode Lazer Epilasyon Cihazı bütün güzellik merkezlerinde olmazsa olmazlar arasında sunulması gerekmektedir.

Ütüleme epilasyon şeklinde seri 10hz şeklinde seri seri atışlar yaparak ağrısız bir epilasyon sunmakla birlikte düşük güç tüketimi 1200w sayesinde vücudu çok fazla ısıtmayacak ağrısız bir diyot lazer epilasyon imkanı sunmaktadır.

Daha Fazlası  E-Light Epilasyon Sistemi Nedir - e-Light Lazer Epilasyon

Elix-R 1200w Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Elix-R 1200w Diyot Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  • 12*12 mm tarama alanı
  • 1-10hz arası atış hızı sınıfının en hızlısı olarak geçmektedir.
  • Başlık soğutma olarak buz lazerin aksine kontak safir soğutma kullanarak -10 derecelere varan soğutma imkanı ile buz lazeri geride bırakmaktadır.
  • Geniş dokunmatik ekran.
  • 1200w düşük güç çıkışı
  • Altın standart olan 808 nanometre
  • Ütüleme Epilasyon
  • 50 milyon Atış imkanı
  • Not: Ürünün herhangi bir FDA CE belgesi hakkında bilgi bulunmamaktadır.
Daha Fazlası  Cheveux Diode Lazer Epilasyon Cihazı İle Ütüleme Epilasyon

Editörün Yorumu

Cihazı dediğim gibi bir yerde denk gelip kullanma imkanı budum. Gerçekten piyasada çok bilinmeyen ama oldukça güzel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Buda ürünün uzun süreler kullanmaya fırsat sunmaktadır. Bir çok açıdan ele alındığından güzel bir yapıda üretilen bu cihazın geniş dokunmatik ekranı sayesinde işlerinizi kolaylıkla yapabilme imkanı sunmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git