İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Elix SHR Ütüleme IPL Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 131 kez okundu.

Son Güncelleme Haziran 11th, 2020 Saat 04:22 pm yapılmıştır

Nevina firmasının ithal ettiği iki adet laze epilasyon cihazını tanıtmak istiyoruz. İki cihazımızda IPL cihaz kategorisinde yer almaktadır. Tek tek cihazlarımızı tanıtmaya ne dersiniz.

Elix İce SHR-OPT Ipl Lazer Cihazı

IPL lazer cihazları kategorisinde sunulan ve oldukça rahat bir kullanım imkanı sunan bu cihaz acısız ütüleme epilasyon imkanı ile gelmektedir. Ütüleme epilasyon teknolojisi sayesinde bir çok yönden rahat bir kullanım ve hizmet vermeyi hedeflemektedir. 2 adet çalışma modu sayesinde ister klasik mod ile tek tek atış yaparak dar alanlarda kullanılırken, geniş alanlarda kullanmak için ise SHR modu ile kolaylık sağlayabilirsiniz.

Elix Ice IPL Teknik Özellikleri

 • 640-1200nm dalga boyu
 • 10*40 geniş başlık
 • 1-10Hz saniyede atış imkanı
 • Geniş Dokunmatik ekran
 • Kontak safir soğutma sistemi
 • HR/SHR/OPT uygulama modları
 • 1.000.000 Lamba atış ömrü
Daha Fazlası  Xiaomi İnface IPL Lazer Epilasyon Aleti Kullananlar Yorumlar

Elix ice cihazımız su soğutmalı safir başlığı sayesinde oldukça kolay ve rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. 

Elix SHR Ütüleme IPL Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar

Elix SHR-OPT Ipl Lazer Cihazı

Düşük enerjili seri atışlar sayesinde cildi yavaş yavaş ısıtarak konforlu bir epilasyon keyfi sunan Elix Ipl cihazı bu işi gerçekten başarmış diyebiliriz. Hem ütüleme epilasyon modu hemde klasik epilasyon modu ile her alanda rahatlıkla kullanabilme imkanı sunmaktadır. Saniyede 10HZ’e kadar atış yaparak sınıfının en hızlı cihazı kendisini yapmaktadır.

Elix IPL Lazer Cihazı Teknik Özellikleri

 • 640-1200 nanometre dalga boyunda
 • 10*40 Geniş başlık
 • Hem buz başlıklı hemde su soğutmalı safir başlık
 • 8.7 inç dokunmatik ekran
 • HR-SHR-OPT uygulama modları
 • 1 Milyon ömürlü lamba.
Daha Fazlası  Evde Lazer Epilasyon Keyfi - Taramalı Rio Lazer Cihazı

Editörün Yorumu

İki cihazımızda gerçekten güzel özellikleri kendisinde barındıran cihazlar arasında yer almaktadır. Oldukça kullanışlı ve profesyonel işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ütüleme epilasyon imkanı sunan iki cihazdada rahatlık üst sırada diyebiliriz. Aynı zamanda Alman teknolojisine sahip 1 milyon atış ömürlü  xenonflaş lambası ise sarf giderlerini oldukça azaltığını söyleyebiliriz. Aynı kategoride ki diğer cihazlar ortalama 300.000 atış yaparken bu cihazımız 3 katına varan atış imkanı sunmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git