Helen Estetik – Estetik ve Güzellik Cihazları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

23 Ekim 2011 tarihinde eklendi, 1.869 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Helen estetik en kaliteli cihazları en uygun fiyata sunma hedefiyle yola çıkmış, kaliteliyi en uygun fiyata salona verme ve salon müşterisini gülümsetecek sonuçlar almasında etkili olma amacıyla estetik ve güzellik cihazları pazarında hizmetlerini sürdürmektedir. Teknik servis konularında da hizmet veren helen estetik mümkün olan en hızlı derecede teknik servis sunmayı, uzun soluklu servislerde yerine cihaz bırakıp salonun işlerinin aksamamasını sağlamaktadır.

Daha Fazlası  Epila Benus Lazer Epilasyon Aleti Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Kalıcı makyaj cihazları, pressoterapi ve yağ ölçüm cihazları, oksijenli cilt bakım ve led sistem cihazları, kavitasyon cihazları ve IPL lazer epilasyon cihazları ile Güzellik ve Estetik merkezleri için uygun alternatifler sunan Helen Estetik, zaman zaman da bu cihazlardaki kampanyalı fiyatları ile dikkat çekmektedir. Son olarak Kavitasyon Cihazlarında Muhteşem kampanya olarak duyurduğu kampanyasında Portable Kavitasyon cihazını 8bin TL, Büyük boy Kavvitasyon Cihazını 12bin TL kampanyası ve uygun ödeme seçenekleri ile satışa sunan helen estetiğin kampanyaları bunlarla da sınırlı değildir.

Daha Fazlası  Red Shine Hybrid Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Helen estetik, estetik ve lazer epilasyon cihazları, cihaz fiyatları ve kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon numaraları vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

Helen Estetik İletişim Numaraları
Ofis Telefonu: 0322 457 48 48
Hümeyra Cerav (Yetkili): 0537 761 85 18
Fransa Telefonu: 00336 787 85 946

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git