Homedics Duo Lazer Epilasyon Aleti Nasıl? HH-150 Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 630 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bu hafta sizlere bir diğer lazer epilasyon aleti olan Homedics lazer epilasyon aleti almadan önce bu ürün hakkında edindiğim deneyimlerimi sizlere paylaşmak istiyorum. Homedics IPL lazer epilasyon aleti oldukça uygun ve kullanım kolaylığı bulunan bir ürün olmaktadır. Piyasada oldukça sıklıkla bulunan ve firmanın oldukça başarılı kaliteli ürünler satışının arkasında müşteri memnuniyeti olduğunu bildirmek isteriz.Servis ve müşteri desteği sayesinde oldukça sağlam bir yapıda olmaktadır.

Homedics ürünü bir firmanın deneyimlerimi öğrenmek amacıyla bana göndermesi sayesinde edindim. Ürünü sıfır ve kutu içerisinde geldi. Ürün üzerinden de anlaşıldığı gibi tek eksik yanının 50,000 atış sayısına sahip olmasıdır. Tabi kartuş bitiminde yenisini alıp devam edebilirsiniz. Ürünün fiyatı olarakta 600 TL dolaylarında internette bulmanız mümkün olmaktadır. Geri kalan Özel Bölgelikler neticesinde profesyonel bir ürün demek bence yanlış olmaz.

Daha Fazlası  Rowenta Soft Compact Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Homedics IPL lazer epilasyon cihazı bir çok yönden beğendiğim bir cihaz olmaktadır. ürün kablolu bir kullanıma sahip olması diğer şarjlı cihazlar açısından daha sağlam olmasını sağlamaktadır. Ürünün üzerinde bulunan güç düğmesine basılı tutarak ten renginize uygun seçeneği seçiniz. Homedics Duo lazer epilasyon aleti IPL hem bacaklarınızda hem kollarınızda hem sırtınızda hem omuzlarınızda hem koltuk altlarınızda hem bikini bölgenizde hemde vücudunuzun diğer bölgelerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Homedics Duo Lazer Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılır?

Homedics Duo Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar

Maide Hanım: Ürünü koltuk altı ve bikini bölgemde kullanmak için aldık. Ürün bu bölgeler için benim için çok ama çok güzel bir şekilde işime yaradı. Diğer bu bölgelerde kullanmak için almak isteyen arkadaşlarım için önerebileceğim bir üründür.

Daha Fazlası  Med Lite Cihazı ile Ağrısız Epilasyon - Medlite Lazer

Metehan Bey: Ürünü Bim A101 gibi bir mağazada buldum. Ve alma gereği duydum fiyat olarak galiba indirimde idi yoksa bana mı uygun geldi hatırlamıyorum ama fiyat olarak 200 TL’nin altında bir fiyata mevcuttu. Hemen aldım ve sakal üstü bölgemde kullandım çok ama çok faydalı buldum.

Şefika Hanım:Bir arkadaşımın önerisi üzerine boynumda bulunan kıllar için aldım. Güzel bir ürün diyebilirim ama atım sayısı az olması sık sık kartuş alacağım anlamına geliyor. keşke atım sayısı yüksek olsaydı.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git