Judas Qualis IPL Z8 Lazer Epilasyon Aleti Kullananlar Yorumlar Tavsiye

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Mayıs 2020 tarihinde eklendi, 238 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar elimden geldiğince bütün lazer epilasyon aletlerini sizler için tanıttacağım. Amacım sizlerinde bu konu hakkında bilgi sahibi olmanız ve bir epilasyon aletine binlerce para vermeden önce cihazın gerçekten önemli işler yapıp yağmadığıdır.

Bugün anlatacağım cihaz internette iki farklı isimde geçmektedir. Hem Judas hemde Qualis olarak gerçektedir. Ben Judas ismini kullanarak tanıtıma devam edeceğim. Cihazın tam ismi Judas Z8 Ipl lazer epilasyon aleti olarak gerçektedir.

Judas Z8 Lazer Epilasyon Aleti Kullanım Alanları

  • Bikini
  • Koltuk Altı
  • Yüz Bölgesi
  • Bacak Kollar
  • ve geri kalan diğer bölgelerdede sorunsuz kullanmaya imkan sağlamaktadır.
Daha Fazlası  Leda Epi Taramalı Diode Lazer Cihazı - Rebamed

Cihazın Teknik Özellikleri

  • 600.000 Atım kapasiteli göz
  • kablosuz ve kablolu kullanabilme imkanı
  • uygun fiyat
  • kolay kullanım imkanı
  • Led gösterge paneli

Judas Z8 Lazer Epilasyon Aleti Fiyatı

Judas lazer epilasyon aleti internet sitelerinde 700-900 Tl bir fiyat aralığında satılmaktadır.

Editörün Yorumu

Merhaba arkadaşlar ürün hakkında internette pek bir bilgi bulamayacağınızı düşünerek bu konuyu açma gereği duydum. Cihaz hakkında elde ettiğim bilgiler neticesinde cihazımız uzak doğu cihazı olmakla birlikte, bir tüccarın istediği özellikte yaptığı bir ürünü kendi marka ve adıyla satışa sunma biçimidir. Bu nedenle cihaz aynı zamanda n11 gibi sitelerde Qualis markası adıyla hepsiburada gibi sitelerde ise judas adıyla geçmektedir. Bu tarz ürünler şans işidir. Bazen çok kaliteli çıkmakta bazen ise tam tersi.

Daha Fazlası  Philips Lumea Lazer Epilasyon Yaş Sınırı Kaç Yaşında

Not: Bu tarz ürünlerde geri iade şansı olmamaktadır. Hijyen kuralları gereği.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git