Lasermach Pro Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

28 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 29 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bugün tanıtacağım cihaz sıklıkla duymaya alışık olduğumuz 3 farklı dalga boyu sunan hibrit bir lazer cihazı Lasermach pro lazer epilasyon cihazı olacaktır.  İlk olarak cihazımızın teknik özelliklerine bir göz atalım.

Lasermach Pro Lazer Epilasyon Teknik Özellikleri

  • 3 Farklı dalga boyuna sahipLasermach Pro Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar
  • 755nm / 808nm / 1064nm
  • 1hz-10hz arası saniyede atış
  • SHR Modu
  • 40 Milyon atış garantisi
  • Geniş dokunmatik ekran
Daha Fazlası  Wave Süper-Vakum-Eco Diode Lazer Epilasyon Cihazları Nasıl? Kullananlar

Editörün Yorumu

Aradaşlar cihaz bir hibrit IPLdir. Lasermach Pro lazer epilasyon cihazı bir IPL cihazdır. Ama nitekim spot başlıkları sayesinde 3 farklı atım yapabilmektedir. Hem diyot hem alexandrite n-hemde nd:yag atışlar. İster karma bir başlık alıp yada ister 3 farklı atış başlığını alabilirsiniz. Cihazımızın göze çarpan en önemli özelliği spot başlığının 4 derece sabit bir ısıda kalmasıdır. Bu şekilde epilasyon yapılan bölgede yanma hissedilmez. Cihazımız genel olarak güzel IPL bir cihaz almak yerine hepsinin  karışımı bu cihaz daha mantıklı olmaktadır. FDA CE ve TSE belgelerine rastlanılmamıştır.

Daha Fazlası  Wischen Ultra Burn IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git