LFS 810 3mix Diode Lazer Cihazı Nasıl? Yorumlar Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

28 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 85 kez okundu.

Artık bir lazer cihazı üreten firmalar daha az sarf malzeme gitmesi ve 3 cihazı tek cihazda birleştirip 3 cihaz almak yerine tek cihazla işini görmenizden tercih sebebi olmaktadır. LFS 810 3mix Diode Lazer Cihazı hem alexandrite dalga boyunu, hem diode dalga boyu ve hemde nd:yag lazer dalga boyunu bir arada bulundurmaktadır. Gelelim cihazımızın teknik özelliklerine.

LFS 810 3mix Diode Lazer Cihazı Teknik Özellikleri

  • Diyod lazerli 16 bar.
  • 808nm + 75nm + 1064nm dalga boyuna sahiptir
  • 600W gerçek çıkış gücü
  • 12*28mm spot başlık boyutu
  • 1-10hz atış hızı
  • Super cooling soğutma sistemi
  • 10.4 inc geniş dokunmatik ekran
Daha Fazlası  Aileen Pulse Nd:Yag Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

LFS810 3mix Diode Lazer Cihazı Dalga Boyları

  1. 755nm Alexandrite dalga boyu
  2. 808nm Diyod dalga boyu
  3. 1064nm nd:yag dalga boyu

Editörün YorumuLFS 810 3mix Diode Lazer Cihazı Nasıl? Yorumlar Kullananlar

Tüm cihaz özelliklerini tek bir cihazda birleştiren bu cihazımız 3 farklı dalga boyunu kendi bünyesinde birleştirdiğinden bir çok klinik tarafından tercih edilen bir cihazdır. 3 farklı cihaz almaktansa tek bir cihaz ile işinizi görecektir. Dokunmatik ekranı sayesinde istediğiniz dalga boyunu seçip epilasyon yapmayı seçebilir. Aynı zamanda karışık atış yaparak ince kalın açık koyu bütün kıl köklerine güzelce müdahale ederek kıl köklerinin tahrip edilip komple yok edilmesini sağlamaktadır. Eğer yeni bir cihaz alınacaksa bence kesinlikle araştırılması ve düşülmesi gereken bir cihaz olacaktır.

Daha Fazlası  Cynosure Elite Apogee - Mucize Lazer Epilasyon Cihazı

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git