İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


MMC Fiber Diode Fibero Buz Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

31 Mayıs 2020 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

Lazer epilasyon artık oldukça geniş bir kitleye sahip olmakla birlikte eskiden 3-5 firma gibi cihaz üreten firma azlığından kaliteli cihaz bulmak ve farklı seçenekler aramak oldukça zor duruma düşmekteydi. Tabi günümüz şartlarında artık hemen hemen yüzlerce marka bulunmakta ve bu markalarında onlarca çeşit lazer cihazları bulunmaktadır. Bugün de sizler MMC firmasının geliştirmiş olduğu 810nm dalga boyundaki diyot lazer cihazını tanıtacağım.

FİBER DIODE FİBERO 1200 W Teknik Özellikleri

  • 50 Milyon Atış Garantisi
  • 810 nm diyot dalga boyu
  • 1200 W’lık güç çıkışı
  • 0.5 – 10 Hz varan atış atış hızı
  • HR ve SHR epila
  • Büyük dokunmatik ekran
  • Kozmetik Ce Sertifikalı
  • FDA Onayı bulunmamaktadır.
Daha Fazlası  Dr Alex İce-Diode Lazer Epilasyon Cihazları Nasıl? Kullananlar

MMC Fiber Diode Fibero Buz Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Editörün Yorumu

Cihazımız ülkemizde 200.000 TL civarında satışa sunulmaktadır. Buda fiyat konusunda oldukça iddialı bir fiyat olmaktadır. Benzer cihazların fiyat olarak biraz daha uygun görülsede bu cihazı daha ülkemizde çokta bilinmediğinden kalitesi olarakta birşey söylemem mümkün olmamaktadır. Rakiplerinden ayıran en önemli özelliği 50 milyon atış garantili başlığı desek yalan olmaz. Çoğu firma bu oranın ancak yarısını sunabilirken. Bu oran bizim için ilgi çekici olmakadır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyonda En İyi Cihaz - En Etkili Lazer Epilasyon Cihazları

Peki Bu cihaz Alınır Mı?

Yapılan klinik araştırmalarda halen istenmeyen tüylerde en etkili cihazın diyod lazer epilasyon olduğunu söylemek yalan olmasa gerek. Bu sebeple iyi araştırma  yapılıp alınması önerimizdir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git