Noblex Alexandrite Lazer Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Mart 2020 tarihinde eklendi, 130 kez okundu.

Piyasada binlerce çeşit Lazer Epilasyon cihazı bulunmakta ve bir çok kişinin bu durumdan aklı karışmaktadır. Yapabileceği yada uygun olarak tercih edebileceği epilasyon cihazları konusunda pekçok çeşit bulunduğundan kara düzen önüne ilk geleni alıp kullanma seçeceği oldukça kötü bir yaklaşım olmaktadır. Bugün sizlere lazer cihazları konusunda oldukça güzel işler başaran Noblex Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı hakkında bilgiler sunmak istiyorum.

Not: Lazer Epilasyon cihazlarında en önemli konu FDA onayı olmaktadır. Bugün tanıttığım cihazda FDA onayına sahip bir cihaz olmaktadır.

Daha Fazlası  Magic Pro IPL Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Not2: FDA onayı bir çok tedavi olmak isteyen kişilerin ilk tercihi olmaktadır. FDA onaysız cihazlar genellikle çin malı diye nitelendirdiğimiz cihazlardır ve uzak durulması gerekmektedir.

Noblex Alexandrite Lazer Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Noblex Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Özellikleri

  • Noblex Lazer Epilasyon cihazı 755nm dalga boyu atış yapan bir alexandrite lazer dir.
  • 70J enerji çıkışı yapmaktadır.
  • 10 Hz’e kadar tekrarlama imkanı
  • 2 farklı cilt soğutma imkanı sunmaktadır. Gazlı yada soğuk hava
  • Seramik reflektör özelliği ile reflektör değişimi ücretinden kurtulma imkanı.
  • Fraksiyonel lazer başlığı
  • En önemli diğer etken ise FDA ve CE belgeli olması.
Daha Fazlası  Diode Cardinale Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Çalışma Programları

  1. Hair Removal (Epilasyon)
  2. Pigmented Lesions (Leke tedavisi)
  3. Noble Technique (Fraksiyonel Alexandrite Cilt Yenilem

Noblex Alexandrite Lazer Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Editörün Yorumu

Aslında yazacak hiçbir şey yok desem yeridir. Noblex Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı neredeyse mükemmel demek yanlış olmasa gerek. Her konuda oldukça profesyonel bir biçimde sunulan ve güzel özellikleri sayesinde bu cihazı almanız kesinlikle yararınıza olacaktır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git