Oranux Diyot Eos-Ice Plus Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 81 kez okundu.

Geçenlerde Hepsiburada sitesi üzerinde denk geldiğim bir cihaz hakkında gerekli inceleme yazımı yazmak istiyorum. Güzel tam bir fiyat performans ürünü gibi gözüksede bir kaç eksikliği insanı tedirgin etmiyor değil. Piyasada bu cihaz ile ilgili hemen hemen hiç bir teknik servise denk gelmedim. Aynı zamanda ürün hakkında bir tedarikçi şirkete de gelmedim. Tedarik eden bir kaç şirket var onlarda bir kaç ürün getirip ortadan kaybolan gibi duruyor. Nede olsa 130.000 TL  verip cihazının arkasında durmayan bir şirket ile çalışmak oldukça sıkıntılı olsa gerek. Gelelim Cihazın özelliklerine

Daha Fazlası  SyncTech OPT Sistem Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Oranux Diyot Lazer Epilasyon Cihazı Özellikleri

  • Altın standart dediğimiz Diyot 808nm lazer
  • Anlık 20hz varan tekrarlama özelliği (Çok çok iyi)
  • Başlık boyutu 14*14 mm
  • Lazer soğutma ile -5 ile 5 Derece
  • FDA, CE, Tuv ve Iso sertifikalarına sahip

Oranux Diyot Eos-Ice Plus Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Editörün Yorumu

Arkadaşlar cihaz biraz öncede dediğimiz gibi, tam bir fiyat performans ürünü diyebiliriz. Güzel özelliklere sahip olması ve Altın standartı sayesinde 808nm diyot lazer en beğendiğim lazer cihazları arasında yer almaktadır. Bu tarz cihazlar genellikle çok sık bir kıl yapısına sahip kişilerin tercih ettiği cihazdır.

Daha Fazlası  Philips Lumea Emzirenler Kullanabilir mi?

Oranux Diyot Eos-Ice Plus Lazer Cihazı Fiyatı

İnternet ortamında satılmaktadır. Tam bir tedarikçiye denk gelmesemde internet üzerinde satışa çıkan firmalarda 130.000 Tl gibi bir fiyata satılmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git