Orjinal Lazer Epilasyon Cihaz Markaları ve Sektördeki Payları

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
27 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.217 kez okundu.

Estetik ve güzellik sektörünün en popüler ve vazgeçilmez uygulamalarından biri olan lazer epilasyon uygulamasında kullanılan orjinal cihazları ve markalarını tanıtalım istedik. Piyasada yüzlerce lazer epilasyon cihazı olmasına rağmen gerçek ve orjinal markalar yaklaşık bir elin parmakları kadardır. Diğer Çin, Tayvan, Korea ürünleri ise güvensiz, markasız veya çakma marka etiketleri ile piyasa sürülmüş sahte cihazlardır. Sağlığınız ve güzelliğiniz için aşağıdaki orjinal marka etiketli lazer epilasyon cihazlarını tercih eden kurumlardan şaşmayın.

İşte Sektördeki Paylarına Göre Lazer Epilasyon Cihazları ve Markaları
1 – Candela Laser:  İsrail markasıdır ve İsrailde üretilmektedir. Türkiyede Distrübütörleri mevcut olup sektörün yaklaşık %25 i Candela laser cihazlarının elindedir.
2 – Soprane Laser epilation systems ve Alma lasers: Amerika Birleşik Devletleri ve İsrail üretimi cihazlardır. Sektördeki payları yaklaşık %20 dir.
gercek-ve-sahte-lazerepilasyon-cihazlari
3 – Lumenis Laser: Yine İsrail ve ABD Menşei lazer epilasyon cihazları olup sektör payları %12 civarındadır.
4 – Cynosure Epogee: ABD üretimi cihazlar olup sektörde %10 luk bir hakimiyetleri vardır.
5 – Palomar ve Cutera laser: Lazer epilasyon cihaz sektörünün %9u palomar, %8 i Cutera laser hakimiyetinde olup Made in ABD’dir.
6 – Solta Medical: Yine ABD üretimi ve %4lik bir pazar payı olan cihazlardır.

Görüldüğü üzere ABD ve İsrail lazer epilasyon cihazları dendiğinde %90lık bir pazar hakimiyetine sahiptir. Diğer %10 lık kısmı ise Asclepion lasers Almanya, Deca İtalya, Sciton İngiltere ve Asclepion ABD oluşturmaktadır. Ülkemizde profesyonel bir şekilde lazer epilasyon uygulası gerçekleştiren kliniklerin tercihleri de genellikle Candela, Cynosure, Soprano, Alma ve Lumenis marka lazer epilasyon cihazlarıdır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git