Philips Lumea Emzirenler Kullanabilir mi?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

27 Kasım 2019 tarihinde eklendi, 276 kez okundu.

Merhaba Arkadaşlar bu konuda sizlere Philips’in piyasada ki bir çok cihazdan daha kaliteli üreterek ve gerçekten adından fazlasıyla söz  ettiği bir üürn olan Philips lumeanın bir çok kişinin sormuş olduğu Emzirenler kullanabilir mi? sorusunun cevabını dilim döndüğüce vermek istiyorum. Nitekim bir çok arkadaşımız Philipsin bu ürününü yada diğer markaların lazer epilasyon cihazlarını görmüş bulunmakta ve fiyat olarakta çok ama çok düşük fiyatlara bulunabildiğinden dolayı kıllarından memnun olmayan kişilerin kolaylıkla alabileceği bir ürün olmaktadır.

Daha Fazlası  Evde Lazer Epilasyon Keyfi - Taramalı Rio Lazer Cihazı

Bazı bayan arkadaşlarımızın bu konuda yaşamış olduğu bir tereddütte lazer epilasyon cihazlarını emzirirken kullanabilirmiyiz?  olmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda lazer epilasyon cihazlarının kullanan kişilerde herhangi bir değişiklik olmadığı ve herhangi bir yan etkisinin olmadığı kanıtlanmıştır. Bu sebeple istediğiniz lazer epilasyon cihazını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Philips Lumea Emzirenler Kullanabilir mi?Philips Lumea Üreticisinin Yorumu….
Ahlaki açıdan Philips Lumea, hamile veya emziren kadınlar üzerinde test edilmemiştir. Bu nedenle hamile ve/veya emziren kadınların Philips Lumea’yı kullanmamasını tavsiye ederiz.

Editörün Yorumu…..
Bu konu aslında işin diğer boyutuyla bakmak gerekirse. Her şeyi düşünerek kullanmak bence mantıklı olacaktır. Bayan arkadaşlarımızın emzirirken göğüs ve çevresinde bu cihazı kullanmamaları yararlarına olacaktır. Minicik bebeklerimize en ufak bir sıkıntının değmesini tabikide istemeyiz.

 

Daha Fazlası  Cynosure Elite Apogee - Mucize Lazer Epilasyon Cihazı
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git