Pluton IPL ve Pluton Portable Lazer Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

24 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 122 kez okundu.

Robin Kozmetik tarafından sunulan ve Türkiyede ilk defa bir IPL ürün için Avrupa CE belgesi alınmış bir ürün olan Pluton IPL lazer cihazını sizlere tanıtacağım arkadaşlar.

Ürünün iki formu  bulunan Pluton IPL cihazda ister portable isterse normal ürün formunda sunulan b cihaz IPL formundadır. Ütüleme teknolojisi ile donatılan bu iki üründe hızlı bir epilasyon yapmanızı sağlayacaktır.

Pluton IPL’de ister opt ve ister shr formunda sunulan bu üründe ütüleme ve normal atış modu sayesinde imkan sunmaktadır.

Daha Fazlası  Panasonic Lazer Epilasyon Aleti Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Pluton IPL Buz Başlık Teknik Özellikleri

  • Saniyede 10 atış yapabilme imkanı Ütüleme Epilasyon
  • 15*50mm Geniş başlık boyutu
  • Safir başlık
  • 1 milyon atış imkanı
  • hava soğutma+su soğutma+yarı iletken soğutma
  • 1-10 atış frekansı
  • 4 mevsim uygulama imkanı
  • Avrupa CE belgeli.

Pluton IPL ve Portable Lazer Cihazı Fiyatı?

Pluton IPL ve Pluton Portable olmak üzere iki adet IPL cihaz satışı yapan Robin Kozmetik, Pluton IPL cihazını 65.000 TL civarında ve Pluton IPL Portable cihazını ise 40.000 TL civarında satışa sunulmuştur. TÜRKİYE’de Üretilen İlk AVRUPA CE BELGELİ IPL EPİLASYON CİHAZIDIR.

Pluton IPL ve Pluton Portable Lazer Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Editörün Yorumu

IPL cihaz kategorisinde Avrupa CE belgesine sahip olan bir cihaz olmakla birlikte piyasada bu özelliklerde bir cihaz bulmak oldukça zordur. Bundan kaynaklı olarak hem CE belgeli olması hemde ütüleme epilasyon imkanı sunan bu cihazımızda birçok yönden isteklerini karşılayacaktır. Fiyat olarak bütçenize uyması dahilinde tercih sebebi olabilecektir.

Daha Fazlası  Helen Estetik - Estetik ve Güzellik Cihazları

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git