RK808 Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

25 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

Emedikal firmasının satışı yaptığı ve benimde çok beğendiğim bir cihaz olan RK808 Thermal Control Diode lazer epilasyon cihazınızı tanıtalım bugün. Cihazımız diyot lazer epilasyon kategorisinde yer almaktadır. Aslında ilk olarak cihazımızın teknik özelliklerine bakalım daha sonra konuşalım…

Rk808 Diode Thermal Control Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  • Diode lazer
  • 808nm Altın standart dalga boyu
  • 600W çıkış gücü
  • 12*12 Spot başlık boyutu
  • Geniş Dokunmatik Ekran
  • Sahiyede 10hz Tekrarlama
  • Amerikan malı Diode bar
  • Yanma önleyici sensörler
  • Klimatik Su soğutma sistemi
Daha Fazlası  Stella Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar Kullananlar

RK808 Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Editörün Yorumu

Diode lazer epilasyon kategorisinde yer alan bu cihazımızın en belirgin ve öne çıkan özelliği ne diye sorarsak? Yanma riskini engelleyen temassız termal sensörleri diyebiliriz. Temassız termal sensörleri sayesinde cildi ölçerek cildin yanmasını engellemektedir. 2 farklı sensör sayesinde derinin ısısı anlık olarak ölçülerek fazla ısı ortaya çıktığında epilasyonu durdurarak hastanın acı hissetmesi engellenmektedir.  Aynı zamanda Amerikan Diode Barlara sahip olması gerçek epilasyonu ortaya çıkarmaktadır. 4 mevsim kullanabilme sayesinde her zaman kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Stand By özelliği sayesinde sakal koltuk altı gibi bölgeleri seçerek güvenli uygulama yapmanızı sağlamaktadır. Cihazın FDA CE ve TSE belgelerine rastlanılmamıştır. Tercih edilebilir bir cihazdır önerebilirim.

Daha Fazlası  Judas Qualis IPL Z8 Lazer Epilasyon Aleti Kullananlar Yorumlar Tavsiye

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git