Rowenta Soft Compact Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Rowenta Soft Compact Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu hafta ki lazer epilasyon cihazları tanıtım konumuzda isminden ve fiyatından bir çok kişi adından söz ettiren lazer epilasyon cihazımız olan ve elektronik cihazlardaki kalitesinden hepimiz hatırlarız.. Yılların eskitemediği ve yılların üzerine her zaman artılar eklediği güzel ve kişisel bakım için bir adım önde duran epilasyon cihazımız sizlerle.

Bu haftaki Ürünümüz Rowenta Soft Compact Epilasyon cihazımız geçen hafta tanıtımını yaptığımız Philips SC1997 Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar konusunu incelerseniz rowenta nın philips sc1997 lazer epilasyon ürünün eksik olan yanını anlarsınız Rowenta tam olarak 150.000 ışık atımı kapasitesine sahipken Philips sc1997 ise 250.000 ışık atımı kapasitesine sahip. Ama bu konuyu eğer biraz daha açmak gerekirse arasındaki fiyat  farkınıda göz ardı etmemek gerektiğinin bilinmesi gerekli! Neredeyse 450 Tl olan aradaki fiyat farkınıda unutmamak lazımdır.

Hadi Bu Ürünümüzün Birazda Özelliklerine Geçelim..

Rowenta Soft Compact Lazer epilasyon cihazımız değişebilir başlıklara sahip olmakla birlikte Pro Precision teknolojisine sahip ürün bir çok teknolojik özelliği bir arada bulunduruyor..

Rowenta Soft Compact Lazer epilasyon Cihazı kablolu şarj edilebilir ve 60 dakika şarj süresi sunmaktadır. Biz tekrar hatırlatalım lütfen 30 dakikadan fazla kullanmayınız.

Rowenta Soft Compact Lazer epilasyon cihazını bir çok kullanıcı üzerinde denilen test sonuçlarına istinaden tüylerde %86 oranında azalma sağlamaktadır.

Rowenta Soft Compact Lazer Epilasyon darbeli ışık teknolojisinin yanında Temas sensörü ve cilt tonu algılayıcı özelliklerine sahip olmakla birlikte ilk kullanımdan itibaren tüylerde gözle görülür bir eksilme meydana geldiğini görebilirsiniz….

Ürünün firma tarafından 2 yıl uluslararası garantisi bulunmakla birlikte çok kolay bozulmayacağınıda iletmek isteriz.

Rowenta Soft Compact Epilasyon Cihazı Fiyatı

Ürünün bir çok firmada satışının bulunmasına rağmen fiyat olarak 450 tl ve 650 tl fiyat aralığında raflarda yerini korumaktadır…

Rowenta Soft Compact Epilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları

Cansu Hanım Diyorki…Evde epilasyon cihazlarını araştırırken rowentanın bu ürünüyle tanıştım. Kullanımımdan itibaren gözle görünür farkla devam ediyorum. Diğer markaları kullanmadım ancak Rowentanın değişebilir başlığı sayesinde ürünün sürekliliği sağlanıyor ve evde epilasyon konforu devam ediyor :)

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 551 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git