Soru: philips lumea atış sayısı bitince ne yapmalıyım?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Mayıs 2020 tarihinde eklendi, 865 kez okundu.

Cevap: Merhaba arkadaşım kaliteli bir IPL cihaz aldığını bildirmek isterim IPL cihazlar kategorisinde adını kanıtlamış ve gerçekten güzel işler başaran bir üründür Philips lumea cihaz. Bu nedenle bir çok arkaşımız aynen senin gibi sorular sormaktadır.

Philips lumea’nin diğer cihazlardan en belirgin farkı uzun ömürlü ışık atımına sahip olması ve ayrıyetten değiştirilebilir başlığa sahip olmasıdır.

Soru: philips lumea atış sayısı bitince ne yapmalıyım?Gelelim şöyle bir hesap yapmaya? Cihazı diyelim haftada bir defa kullanacaksınız. Ve her kullanmanızda 500 atış yapacağınızı düşünürsek ayda 2.000 Atış yılda 24.000 atış eder. Bu ise cihazımızın size sunmuş olduğu 250.000 atış ömrünü tamamlamanız için en az 10 yıl demek anlamına gelmektedir. Hadi iki kişi kullansanız dahi 5 yıl anlamına gelmektedir. Bu sürede oldukça fazla ve kayda değer bir süre olduğunu belirtmek isterin. Ve nitekim zaten değişebilir başlığa sahip olması ayrı bir avantaj dememizde fayda vardır.

Philips Lumea en az 5 yıl süre gitmektedir. Ayn zamanda atış sayısı bitince başlığı değiştirilebilmektedir.
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git