Stella Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

5 Mart 2020 tarihinde eklendi, 332 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar geçenlerde Antalya şehrinde denk geldiğim bir cihaz hakkında bilgilerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Lazer epilasyon cihazı konusunda oldukça deneyimli biri olarak denk geldiğim bu cihazın gerçekten oldukça güzel ve kaliteli bir cihaz demeden geçemeyeceğim. Güzel ve pratik kullanımının yanında oldukça iyi işler başaran bu cihaz tam bir atom karınca demek yanlış olmasa gerek. Cihazın aynı zamanda Türkçe olmasıda ayrı bir güzellik diyebilirim.

Stella Lazer Epilasyon Cihazı Özelliklerine Değinelim?

  • Buz başlıklı olması sayesinde -10 dereceye kadar buzlanma etkisi yaratmaktadır.
  • 10hz atış hızı ile mükemmel sonuçların yanında
  • Hızlı epilasyon ile 25 dakikada tüm işlemleri gerçekleştirebilme imkanı.
  • Ekovat su soğutma sistemi ile 4 mevsim kullanılabilme imkanı doğurmaktadır.
  • Kozmetik olarak CE belgesine sahip olmakla birlikte YErli Üretim ve patentli bir üründür.
Daha Fazlası  Med Lite Cihazı ile Ağrısız Epilasyon - Medlite Lazer

Not: Firma tüm cihazları için ücretsiz kurulum aynı zamanda sertifikalı eğitim imkanınıda ücretsiz sunmaktadır.

Stella Buz başlıklı Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatı?

Stella Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar Kullananlar Ürün yerli üretim olmasına karşın fiyat biraz pahalı gelsede 49.o00 TL’lik fiyatıyla satışa sunulmaktadır.

Stella Buz Başlıklı Lazer epilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları

Handan Hanım: Bu cihazı Gebzede bir firmada denk geldim. Güzel ve acısızdı çok beğendim umarım tüylerim üzerindede güzel etkiler yaratır.

Daha Fazlası  Cheveux ice Ütüleme Diyod Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Mehmet Bey: Çekmeköyde bir Lazer epilasyon firmasında bu ürün ile kollarımdaki kıllarım için uygulandı. Cihazda hiç acı hissetmedim diyebilirim. Kıllarımdada gözle görülür bir azalma hissettim diyebilirim.

Cesuna Hanım: Lazer epilasyondan korkup hep buz lazer düşünmüştüm. Bunu uygulayan kişi kesinlikle acı yok demesine karşın denedim gerçektende dediği gibi hiç acı hissetmedim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git