Techno D600 Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

28 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

Bio kozmetik firması tarafından satışa sunulan ve servis hizmeti verilen Techno D600 Diode Lazer Epilasyon Cihazı hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Techno D600 Diode Lazer Epilasyon Cihazı diğer cihazlar ile kendi arasındaki farkları bu konuda bulabilirsiniz. İlk olarak cihazımın teknik özelliklerinden söz edelim.

Techno D600 Diode Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  • Diyot lazer tipi
  • 808nm dalga boyunda
  • 500 W çıkış gücü
  • 12*12mm spot başlık
  • Safir soğutma sistemi
  • 5milyon atış garantili ve 20milyon atış imkanı
  • 1-10 hz arası atış imkanı
  • Ütüleme epilasyona uygun
  • Geniş dokunmatik ekran
  • Alman malı DİLAS lazer başlık
Daha Fazlası  Wischen Ultra Burn IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Techno D600 Diode Lazer Epilasyon Cihazı Uygulama Alanları

Techno d600 cihazımı epilasyon işlemlerinde,  akne tedavisinde ve cilt gençleştirme işlemlerinde kullanabilme imkanı doğurmaktadır.

Techno D600 Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Editörün Yorumu

Cihazımızın en göze çarpan özelliği arasında bana göre gerçek bir 500w güce sahip olması. Buda 4 mevsim epilasyon yapabilmeyi olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda epilasyon, akne tedavisi ve cilt gençleştirme işlemi yapabilmesi rakipleri ile arasındaki farkı ortaya koymaktadır. Alman başlık sistemi ve, alman fan soğutma sistemi ile bir çok yerli ürünün ilerisindeki teknolojiyi kullanması artı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Geniş dokunmatik ekranından epilasyon yapacağınız bölgeyi seçerek gerekli ayarlamaları cihazın kendisi yapması profesyonel bir işlem yapmayı sunmaktadır. Aynı zamanda ütüleme epilasyona da uygun olması hızlı sonuçlar için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Daha Fazlası  En iyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git