Ulase Multi ve Ulase Plus IPL Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Ağustos 2020 tarihinde eklendi, 108 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar Teknomedikal firmasının geliştirmiş olduğu iki cihaz hakkında bilgi vermek ve cihazları tanıtmak istiyorum. Cihazların ikiside bir birinden güzel özelliklere sahip ve Teknomedikal güvencesi altında sunulmaktadır.

Gellim ilk cihazımıza…

Ulase Multi IPL Epilasyon Cihazı

Fotoepilasyon cihaz kategorisinde üretilen ve güzel bir teknolojiyi bünyesine yerleştiren ve ismindede anlayabileceğimiz Multi kelimesini Dünyada ilk kez birleştiren hem buz başlık teknolojisini hemde soğuk hava üfleme  teknolojisini bir arada buluşturmaktadır.

Ulase Multi IPL Epilasyon Cihazı 

Ulase Multi IPL Teknik Özellikleri

 • SHR Başlık sayesinde hızlı ütüleme epilasyon
 • 400nm-1200nm arası dalgaboyu
 • 10 inc dokunmatik ekran
 • Çift başlık özelliği sayesinde ister buz başlık ister shr başlık
 • 10 hz Ütüleme Epilasyon modu
 • 1-3 hz Tekli atış modu HR
Daha Fazlası  Panasonic Lazer Epilasyon Aleti Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Fiyat konusunda net bir bilgi edinmesemde bir kaç yerde denk geldiğim ikinci el fiyatları ile gerçekten uygun diyebilirim.

Ulase Plus IPL Epilasyon Cihazı

Teknomedikal firmasının üretmiş olduğu ve pazarladığı bir diğer cihaz olan Ulase Plus IPL cihazımıda fotoepilasyon kategorisinde yer almaktadır. Tabi firmanın sloganınıda unutmamak gerekli Soğuk hava üfleme modunda saniyede 3 atış yapan cihazımız bugüne kadar üretilen en hızlı IPL cihaz unutmamak gerek.

Ulase Plus IPL Epilasyon Cihazı

Ulase Plus IPL Teknik Özellikleri

 • 400nm-1200nm arası dalga boyu
 • 10 inc dokunmatik ekran
 • 1-3 hz arası atış modu
 • jelsiz kullanım imkanı
 • jiletsiz epilasyon imkanı sunmaktadır.
Daha Fazlası  Wischen 808nm Diyot Lazer Epilasyon Cihazları

Editörün Yorumu

İki fotoepilasyon cihazınıda inceleme fırsatı bulduğumdan kaynaklı olarak iki cihazımızda rakipleri ve kategorisinde değerlendirdiğimizde bir çok yönden artıları ve eksileri bulunmaktadır. En büyük artıları arasında hızlı soğuk hava özelliği kendini gösterirken en büyük eksikleri ise gerekli reklamı yapmamaları diyebilirim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git