Ultima 808nm Diyot Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl Yorumlar Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Mart 2020 tarihinde eklendi, 144 kez okundu.

Diyot lazer epilasyon cihazları bir çok yönden incelendiğinde diğer cihazlara oranla gerçekten güzel işler başaran bir dalga boyutuna sahiptirler. Diyot lazer epilasyonlar FDA onaylı olmasıda bir diğer artısıdır. Diyot Lazer epilasyon cihazları bir çok estetik merkezlerinde sıklıkla tercih edilen önde cihazlar arasında yer almaktadır.

Ultima 808nm Diyot Lazer Epilasyon Cihazı buz başlık sayesinde epilasyon sırasında acıyı en aza indirmektedir. Lazer başlığını donduracak şekilde peltier teknolojisi bulunmaktadır.

Daha Fazlası  Robotx Robotix Lazer Epilasyon Nedir?

Ultima 808nm Diyot Lazer Epilasyon Cihazı

Ultima 808nm Diyot Lazer Epilasyon Cihazı Özellikleri

  • 810mm  diyot lazer
  • 600w lazer çıkış gücü
  • makrokanallı lazer barlar
  • 20hz tekrarlama imkanı
  • 12*20mm geniş atış alanı
  • Ütüleme epilasyon sistemi
  • Buz başlıklı cilt soğutma
  • Peltierli soğutma sistemi
  • 169 Joul enerji çıkışı

Editörün Yorumu Ultima 808nm

Ultima 808nm Diyot Lazer Epilasyon Cihazı gerçekten beğendiğim cihazlardandır. Buz başlıklı cilt soğutma sayesinde cilt sorunu oluşturmadan güzel sonuçlar elde edilen bir cihazdır. Makrokanallı lazer barlar sayesinde lazerin tıkanma ihtimali çok düşük olmaktadır. 600watt gücünde soğutma sistemi sağlar ve 12*20mm safir soğutmalı alandan daha çok ve geniş lazer ışını gönderme imkanı sağlamaktadır.

Daha Fazlası  Cheveux ice Ütüleme Diyod Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git