İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Velux Tarama Lazer Cihazı Nasıl Kullananlar Yorumları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

19 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 177 kez okundu.

Lazer epilasyon cihazları konusunda bir devrime sebep olan iki cihazı tek cihazda buluşturan Velux Lazer Epilasyon Cihazı hakkında bilgi vereceğim sizlere.

Koçyiğit Medikal güvencesi altında Türkiye’de satılan ve genellik uzman doktorlarımızın ilk tercihi olan bu cihazımızın en gözde özellikleri arasında hem alex hemde diyot lazer cihazının özelliklerini bir arada bulundurmasıdır.

Velux Lazer Epilasyon Cihazı hem alexandrite 755 nm dalga boyu, hemde fraksiyonel diode 808nm altın standart dalga boyuna sahip bir cihazdır. Kocaman bir spot (başlık) boyutu sayesinde hızlı ve güvenli bir epilasyon imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda uyuşturucu sprey ve jel kullanımına bile gerek kalmamaktadır.

Daha Fazlası  Sionix ice Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Velux Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  • 755nm – 808nm dalga boyu
  • 15*10, 15*20, 15*30, 15*40, 15*50 boyutlarında lazer başlığı
  • 1-7 hz atış hızı
  • Geniş dokunmatik ekran
  • Fraksiyonel Başlık
  • 3000 saat çalışma garantisi
  • Scanner Tarama Sistem Epilasyon

Velux Tarama Lazer Cihazı Nasıl Kullananlar Yorumları

Editörün Yorumu

Arkadaşlar profesyonellerin genelde tercihi olan bu cihazımızda iki ayrı cihaza para vermek yerine tek bir cihaz ile bütün işlerinizi halletmenizi sağlamaktadır. Hem tek cihazın daha az sarf gideri hemde, cihazın 3000 saat garantisi sayesinde uzun bir süre sarf gideri olmadan kullanmanızı sağlamaktadır.  Alexandrite dalga boyunun profesyonelliği ve Diyod dalga boyununda altın standardı sayesinde tüm işlemler tek bir cihazda toplanmaktadır. Aynı zamanda Tarama özelliği sayesinde hızlı bir epilasyonun kapısını sizlere sunmaktadır.

Daha Fazlası  Spektrofotometre nedir? Lazer Epilasyonda Dijital Spektrofotometre

Velux Tarama Lazer Cihazı Nasıl Kullananlar Yorumları

Velux Lazer Cihazı Distribütörü

Adres: Cevizli Mah. Güvenli Sk. No:10/B 34846 Maltepe İstanbul Turkey
Telefon: +90 (216) 574 39 61 +90 (216) 574 39 02

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git