İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Vikini Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

19 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 107 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Koçyiğit Medikal firmasının bayiliğinde olan bir lazer epilasyon cihazı olan VIKINI lazer cihazı hakkında bilgiler sunacağım.

İlk olarak Kimdir bu Koçyiğit Medikal desek yanlış olmasa gerek. 2006 yılında İstanbulda sektöre girerek 14  yıldır aktif bir şekilde Medikal ve Estetik cihazları satışı ve servisliği yaparak maksimum hizmeti minimum fiyata sunmaktadır.

Gelelim Cihazımızı tanımaya. Cihazımız Türkiye Şartlarında sayılı bir şekilde bulunan FDA onaylı bir cihazdır. Aynı zamanda altın standart diye nitelendirdiğimiz 808nm dalga boyuna sahip diode lazer teknolojisi ile üretilmiştir. Ütüleme teknolojisi sayesinde ağrısız ve 4 mevsim kullanabilme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda cihazımın öne çıkan özellikleri arasında opsiyonel olarak dilenirse Alexandrite lazer dalga boyuna sahip 755nm dalga boyunda başlıkta monte edilebilmektedir.

Daha Fazlası  Coolite Pro XL Diyot Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Vikini Diode Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  • 808nm diode dalga boyu
  • Opsiyonel olarak istenirse 755nm dalga boyu
  • 12*15mm Spot boyutu
  • 120 Joul Atış imkanı
  • Ütüleme modu ile müşterilere ağrısız epilasyon sunar
  • Kontakt soğutma (Son günlerde buz lazere oranla daha mükemmel bir soğukluk sağlar)
  • ultra güçlü 800w güç çıkışı
  • 10hz varan tekrarlama imkanı ile hızlı epilasyon
  • FDA onaylı.

Vikini Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Editörün Yorumu

Arkadaşlar cihazı genel itibari ile incelediğimde bir çok yönden incelediğimizde bir çok artılarının olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak FDA onaylı olması bizi oldukça cezbetmektedir.  İkinci olarak ise opsiyonel olarak istenirse ALexandrite dalga boyuna sahip 755 nm başlık monte edebilme imkanı. Üçüncü olarak 800w güçlü çıkış voltajı sayesinde hızlı epilasyon yapma imkanı sağlamaktadır. Genel anlamda baktığımızda bu cihazımız, bir epilasyon merkezinde tüm işlerinizi tek başına sağlamaktadır.

Daha Fazlası  Clean Lite Plus Diod Üteleme Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Vikini Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Vikini Diode Lazer Epilasyon Cihazı Bayisi

Adres:  Cevizli Mah. Güvenli Sk. No:10/B 34846 Maltepe İstanbul Turkey
Telefon: +90 (216) 574 39 61 +90 (216) 574 39 02

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git