Wischen Asthetik IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

22 Kasım 2019 tarihinde eklendi, 125 kez okundu.

Herşeyde dediğimiz gibi lazer epilasyon cihazlarındada ALman teknolojisi her zaman kalitedir. Firmanın gerçek manada kaliteli cihazlar ile adını duyurduğu ve gerçekçi deneyim sahibi cihazlar oldukça rağbet görmekte ve tercih edilmektedir.

Asthetik lazer epilasyon cihazı E-light+ RF + Ipl Lazer teknolojisi ile donatılmış cihazımız renkli bir dokunmatik ekran özelliğinin yanı sıra; 1200 W güç çıkışı, El aparatı üzerinde atış sayısını sayma ve kaydetme özelliğinin yanı sıra, su sıcaklığının ölçümü için ileri teknoloji, 14 farklı dil desteğinin yanında,  8 saat sürekli çalışabilme özelliğinin yanında, çevre dosu güç kaynağının yanında Avrupa CE standardı ve kolay bakım özelliği ile tercih sebebi olmaktadır.

Daha Fazlası  Dr Alex İce-Diode Lazer Epilasyon Cihazları Nasıl? Kullananlar

Wischen Asthetik IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Editörün Yorumu

Ürün IPL cihaz teknolojisinin olması sorunundan başka bir sorun bulunmamaktadır. Genellikle IPL cihazlar modern ağda teknolojisi dediğimiz bir sistemi yer almaktadır. Fiyat olarak 39.000 TL’lik bir fiyata sahip olması gerçektende Aşırı demek yalan olmaz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git