Ağrı Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

7 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 2.601 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere Ağrı şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için, şehirde faaliyet gösteren kurumları sizlerle paylaşacağız.

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin ilk öncelik olarak çok ama çok merak ettikleri bir konu olarak akıllarına lazer epilasyon da kalite gelmektedir. Kalitenin istenmeyen tüylerde neredeyse yüzde yüze varan kurtulma imkanı sunmaktadır. Ama kaliteli firmalar tarafından yapılan lazer işlemlerinde. Kalitesiz ve kalitenin ne olduğunu bilmeyen kaba tabirle merdivenaltı firma diye nitelendirdiğimiz firmaların ucuza yaptıkları lazer epilasyon işlemi lazer epilasyon işlemi olmaktan çok ama çok uzak olmaktadır.

Kalitenin ömrümüzün her safhasında karşımıza çıkan ve bizleri etkilemiştir. Kaliteli işlemleri herkesin çok ama çok istediği ama durum maddiyata geldiğinde ise herkesin kaçtığı bir işlemde kalite beklenilmesi hiç mümkün olarak görülmemektedir. Bu sebepledir ki sizlere önereceğimiz en önemli ve kaliteli etken firmalarınızı seçerken firmanın geçmişten günümüze gelen kalite anlayışını ele almaktır. Bu sebepledir ki Ağrı şehrinde faaliyet gösteren kaliteli firmaları burada listeledik.

Daha Fazlası  Karabük Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Bu konumuza Ağrı şehrinde önerebileceğiniz kaliteli tavsiye edilebilir firmaları bizlerle paylaşabilir aynı zamanda şikayet edeceğiniz firmaları da bizlere bildirebilirsiniz.

Ağrı Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezleri

RUBELLA ESTETİC CENTER
Leylek Pınar Mah. Vali Konağı Cad. 39 Ağrı Merkez, Ağrı
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 04722152122

BARLAK İĞNELİ EPİLASYON VE GÜZELLİK MERKEZİ
Yavuz Mah. Bülbül Cad. 43 Ağrı Merkez, Ağrı
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 04722159919

ARİS İSTANBUL
Yavuz Mah. Vali Konağı Cad. 4 Ağrı Merkez, Ağrı
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 04722157989

ESTELİFE GÜZELLİK MERKEZİ
Leylek Pınar Mah. Topçular Cad. 52 Ağrı Merkez, Ağrı
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 04722156096

KARDELEN GÜZELLİK SALONU
Yavuz Mah. Nevzat Güngör Cad. 1/25 Doğu İş Mrk. Ağrı
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 04722162727

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Ağrı Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Hakdost dedi ki:

  Agri Aris istanbula sakin sakin gitmeyin tum samimiyetimle size soyluyorum verdiginz para sanki bile bile çöpe atmış gibi oluyor ilk soyledikleriyle seans bittiklten sonraki sozleri tutmuyor heray tercubesiz elaman la karsilasiyoz ve bizden baska birsey beklemeyin sonucta bunlar tuy hicbir zaman bitmez

 2. Anonim dedi ki:

  Aris istanbul güzellik merkezi tam bir facia. İş disiplini edinmemiş çalışan ve yöneticiler mevcut.Buz lazer diye tanıdıkları cihaz cok kötü sonuçlar doğuruyor. Aynı zamanda personelleri işi bilmiyor. Her açıdan sıkıntılı bir yer .

  1. Anonim dedi ki:

   Yaklaşık 2 yıl Ağrı Aris İstanbul Güzellik Merkezi’nde sözde buz lazer epilasyonuna gittim. 6 ayda sonuç alacağım söylenmişti, öve öve bitiremedikleri cihazları ile 18 seans geçirmeme rağmen neredeyse azalma bile olmadı. 2 ay gitmesem olduğu gibi çıkıyor tüyler. Ben böyle rezil bir işletme görmedim. Çalışanları sürekli değişiyor, bazıları gayet güler yüzlü, bazıları saygısız. Ucuz bir IPL cihazı buz lazer diye tanıtıp 8 ayda tamamen biteceğine inandırarak övüyorlar. Ama kullandıkları uyduruk cihaz modern bir ağda etkisi oluşturuyor, başka hiçbir şey değil. Asla asla tavsiye etmiyorum. Olan sadece zamanıma ve parama oldu

Sayfa başına git