Anamed Hastanesi Lazer Epilasyon ve Güzellik Birimi – Anamur Mersin

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.624 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:38 pm yapılmıştır

Mersin Anamur ilçesinde hastane ve poliklinik şartlarında lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren Özel Anamur anamed hastanesi Herşey Sağlıkla Güzel sloganı ile hizmetlerini sürdürüyor. Mersin anamurda lazer epilasyon ve güzellik uygulamalarınız için iyi bir alternatif olan Anamur hastanesi lazer epilasyon ve güzellik birimi dengeli zayıflama ve ozon birimi olarak da hizmet veriyor.

Lazer epilasyon anamur Mersin merkezlerinden Özel Anamed Hastanesinde diyetisyen olarak Demet Balcı, Güzellik uzmanı olarak da Ayşe Çavuşoğlu görev yapıyor. Ozon terapi ve lazer epilasyon ünitelerinde gerçekleştirilen uygulamaları ile Mersinlilere ve anamurlulara lazer epilasyon ve güzellik işlemleri sunan hastanede Epicare Dua Alexandrite ve Nd yag lazer epilasyon cihazı tercih ediliyor. Lazer epilasyon uygulamarı belirli saatler ve seanslar çerçevesinde hem bayan hemde erkekleri için gerçekleştiriliyor.

Daha Fazlası  Karaman Özel Selçuklu Hastanesi Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Nd yag lazer cihazı ile kılcal damar (varis) tedavisi, geçici epilasyon, kalıcı lazer epilasyon, ozon tedavisi, zayıflama ve bölgesel incelme, cilt yenileme ve botox, aşırı terleme tedavisi gibi işlemleri de uzman kadrosu ile gerçekleştiren Anamur güzellik merkezlerinden Anamed Hastanesi dermatoloji birimi Güzellik ve lazer epilasyon ünitesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletiim bilgilerini kullanınız.

Daha Fazlası  Zeyno Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi - Kızıltepe Mardin

Anamed Hastanesi Lazer Epilasyon ve Güzellik İletişim Bilgileri
Adres: Bahçelievler mahallesi Hoca Ahmet Yesevi caddesi Anamur/Mersin
Telefon: 0324 814 41 44 (Dahili 2017)

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git