Aquamarine Men & Women Beauty Style – İzmir Alsancak Balçova

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Aquamarine Men & Women Beauty Style İzmir’de Balçova ve Alsancak‘ta lazer epilasyon ve güzellik hizmetleri vermektedir. Merkez şubesi İzmir Balçova’da Agora AVM’nin karşısında, Alsancak’taki şubesi Alsancak Devlet Hastanesi Arka Sokağında Sportz Clup 232’nin içinde hizmet vermektedir.

İzmir de Lazer Epilasyon, estetik ve güzellik hizmetleri veren Aquamarine Nurşen Güreşen tarafından kurulmuş olup, kendisi yönetiminde hizmetlerine devam etmektedir.

Nurşen Güreşen, 20 Şubat 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yaklaşık 5 yıl bankacılık yapmıştır. 2002 yılında güzellik uzmanlığı eğitimlerine başlamıştır. Sayısız eğitim ve seminere katılmış ve uzman estetisyen ve eğitmen ünvanı almıştır.

Aquamarine bay ve bayan lazer epilasyon ve güzellik merkezi’nde yapılan tüm uygulamalar Uzman estetisyen ve eğitmen Nurşen Güreşen, uzman estetisyen sorumlu müdür Sevinç Kalkan, uzman estetisyen Semanur Karakuş ve uzman estetisyen Simge Dinletir tarafından, hijyenik koşullarda gerçekleştirilmektedir.

Aquamarine’de ellipse I2 PL Syneron e-style I pulse 300 lazer epilasyon cihazı ile lazer epilasyon uygulamaları, klasik epilasyon ağda ve sir ağda uygulamaları, erkeklere özel uygulamalar, cilt bakımları, kadınlara özel uygulamalar, kavitasyon, radyo frekans uygulamaları, body heat, vakum terapi, elektroterapi, lenf drenaj uygulamaları ile bölgesel incelme ve selülit tedavisi, özel kürler ile cilt bakımları, masaj uygulamaları, el, ayak tırnak bakımları, manikür-pedikür uygulamaları, anti-aging uygulamaları, kişisel bakım, solaryum, tattoo, piercing, uzman kişiler gözetimde sağlık diyet programları, günlük makyaj, gelin makyajı, porselen makyaj ve kalıcı makyaj uygulamaları, kaş ve kirpik boyama ve daha birçok güzellik uygulamaları yapılmaktadır.

Randevu almak ve fiyatlar hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Aquamarine Men & Women Beauty Style İletişim Bilgileri
Merkez Balçova Aquamarine
Adres     : Mithat Paşa Caddesi Safinaz Hanım Apartmanı No:79 Daire:1  Balçova/İzmir
Telefon    : 0232 278 40 04
E-posta    : info@izmirguzellik.com – aquaguzellik@hotmail.com

Alsancak Aquamarine Şubesi

Adres   : Kültür Mh. 1392 Sk. No:12/16 Alsancak/İzmir
Telefon : 0232 421 22 00

Bu içerik 1.306 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git
Zayıflama Diyet