Arion Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik – Malatya

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
17 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 2.322 kez okundu.

Arion Estetik, Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Malatya‘da hizmet vermektedir.

Malatya Lazer Epilasyon Merkezi Arion, Sağlık Bakanlığı’nın yönetmeliklerine uygun, en son teknoloji ile üretilmiş FDA belgeli cihaz ve ürünleri ile estetik, güzellik ve lazer epilasyon hizmeti vermektedir.

Arion ‘da istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabileceğiniz mucize uygulama lazer epilasyon uygulamaları, kimyasal peeling, cilt, vücut lekeleri, sivilce ve akne lekelerinin tedavi uygulamaları, cilt bakımı, el, ayak yüz bakımları, kavitasyon uygulaması, velasmooth uygulamaları ile bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi, botoks uygulaması, ozon terapi uygulamaları, mezoterapi uygulamaları, saç bakım seansları gibi birçok uygulama Cilt Hastalıkları uzmanı Doktor Ahmet Akdaş gözetiminde uzman ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Arion Lazer Epilasyon çalışma saatleri ; Haftaiçi; 09.oo – 18.oo saatleri arasında, Haftasonu ise 09.oo ile 17.oo saatleri arasında ve pazar günleri açıktır.

Fiyatlar hakkında bilgi almak ve randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Malatya Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Salonu Arion Lazer İletişim Bilgileri

Adres : Sivas Caddesi No:31 – Malatya
Tel   : 0422 321 81 32 – 0422 323 90 95
Cep   : 0530 322 07 07
Fax   : 0422 323 90 95
E-mail: ahmetakdas@arionlazer.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git