Aris Lazer Epilasyon ve Zayıflama Merkezi İstanbul

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
18 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 523 kez okundu.

İstanbul ilinde lazer epilasyon denilinde akla gelen ilk firmalar arsında yer alan Aris zayıflama merkezi bu haftaki konumuz arasında yer almaktadır. Kalite ve hizet alayışı denilince İstanbul ilinde akla gelen ilk firmalar arasında yer almaktadır. Zayıflama merkezi olarak çok güzel sonuçlar sunan Aris Zayıflama ve Lazer Epilasyon İStanbul dahil 20 ilde faaliyet göstermektedir.

Tam tamına 1997 yılında faaliyete geçen firma bu kadar uzun soluklu olarak çalışmasını neye borçlu olduğunu düşünmeden edemiyoruz. Firma kalite ve hayranlık uyandıran bir yapıya sahip olmakla birlikte sağlam ve memnuniyetçi bir anlayış yapısına sahiptir. Her daim müşteri haklıdır yapısını elinde bulunduran Aris Zayıflama ve Lazer Epilasyon Merkezi bir çay içmek için sizleri 20’den fazla şubelerine bekliyor.

Firmanın Başlıca verdiği hizmetler aşağıda sıralı bir şekilde listelenmektedir.

  • Magic Probe
  • Medikal Cilt Bakımı
  • Lazer İle Cilt Tedavılerı
  • Enjeksiyon Uygulamaları
  • Bölgesel Zayıflama
  • Cilt Bakım Uygulamalar

İletişim Bilgileri:

 Merkez Mah. Huzur Sok. 1A/4 Gaziosmanpaşa , İstanbul

, 02125459294
,

Firma Hakkında Olumlu Olumsuz Düşüncelerinizi Lütfen Yorum Kısmında Paylaşınız!!

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git