Aris Lazer Epilasyon ve Zayıflama Merkezi İstanbul

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

18 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 773 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 01:04 pm yapılmıştır

İstanbul ilinde lazer epilasyon denilinde akla gelen ilk firmalar arsında yer alan Aris zayıflama merkezi bu haftaki konumuz arasında yer almaktadır. Kalite ve hizet alayışı denilince İstanbul ilinde akla gelen ilk firmalar arasında yer almaktadır. Zayıflama merkezi olarak çok güzel sonuçlar sunan Aris Zayıflama ve Lazer Epilasyon İStanbul dahil 20 ilde faaliyet göstermektedir.

Daha Fazlası  Maya Esthetic Center - Çapa Lazer Epilasyon ve Güzellik Polikliniği

Tam tamına 1997 yılında faaliyete geçen firma bu kadar uzun soluklu olarak çalışmasını neye borçlu olduğunu düşünmeden edemiyoruz. Firma kalite ve hayranlık uyandıran bir yapıya sahip olmakla birlikte sağlam ve memnuniyetçi bir anlayış yapısına sahiptir. Her daim müşteri haklıdır yapısını elinde bulunduran Aris Zayıflama ve Lazer Epilasyon Merkezi bir çay içmek için sizleri 20’den fazla şubelerine bekliyor.

Firmanın Başlıca verdiği hizmetler aşağıda sıralı bir şekilde listelenmektedir.

  • Magic Probe
  • Medikal Cilt Bakımı
  • Lazer İle Cilt Tedavılerı
  • Enjeksiyon Uygulamaları
  • Bölgesel Zayıflama
  • Cilt Bakım Uygulamalar
Daha Fazlası  Kırıkkale Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

İletişim Bilgileri:

 Merkez Mah. Huzur Sok. 1A/4 Gaziosmanpaşa , İstanbul

, 02125459294
,

Firma Hakkında Olumlu Olumsuz Düşüncelerinizi Lütfen Yorum Kısmında Paylaşınız!!

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git