Arist Lazer Epilasyon ve Estetik – Lazer Epilasyon Şişli

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
8 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 1.186 kez okundu.

Şişli de Lazer epilasyon ve estetik uygulamaları nda hizmet veren Arist Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi Halaskargazi caddesi sadıklar apartmanda uygulamalarını gerçekleştirmektedir. İstanbul Şişlideki Estetik Merkezi Arist’te aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilmektedir;

* Lazer Epilasyon: Arist estetik ve lazer epilasyon merkezi istenmeyen tüylerinize lazer epilasyon ile kalıcı çözümler getirmektedir.
* Kavitasyon: Bu uygulama ile bölgesel zayıflama tedavisi sunan Arist Estetik, tek seansta 2 ile 4 cm arasında incelme sağlamakta olup, farkı farkedebilmeniz için ücretsiz deneme kavitasyon seansı hizmeti de mevcuttur.
* Kalıcı Makyaj: Arist Estetikte mikro iğneler yardımı ile deri altına tamamen organik olan boyalar yerleştirilir ve uzun yıllar etkisini kaybetmeyecek bir makyaj uygulaması gerçekleştirilmiş olur.
* İpek kirpik ve Kirpik ekleme işlemleri, protez tırak uygulaması ve profesyonel cilt bakımı hizmetleri Şişli Arist estetik de yapılmaktadır.

Arist Lazer Epilasyon ve estetik merkezinde yapılan uygulamalarda kredi kartına 10 taksit imkanları mevcuttur. Şişli Arist estetik hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya hemen randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Arist Estetik – Lazer Epilasyon Şişli
Adres: Halasgargazi caddesi Sadıklar Apartman no:196 2.kat Daire:5 Şişli – İstanbul
Tel: 0212 230 44 72 (Randevu Alabilirsiniz)
E-posta: info@aristestetik.com
Web Site: aristestetik.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Arist Lazer Epilasyon ve Estetik – Lazer Epilasyon Şişli Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. büşra kayan dedi ki:

    ilk seanstan ıtıbaren sonuç aldım soyledıklerınde ınanmamıştım ama gercekmış rahatlıkla tavsıye edebılırım

  2. eylem öz dedi ki:

    kaliteli hizmetin tek adresi bence hem hijyenık hem profesyonel yaklaşım ıyıkı sızı tercıh etmışım

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git