As Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Münih Almanya

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
29 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 2.055 kez okundu.

Almanya Münihte lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren As Lazer Epilasyon merkezi Türk asıllı doktor Fatma Klingseisen Köktaş tarafından kurulmuştur.

As Lazer epilasyon merkezi sunduğu kaliteli hizmet ve profesyonel uygulamaları ile Laser epilation munchen tercihlerinde hem Almanların hemde Türk müşterilerin ilgi odağı bir merkez haline gelmiştir.  As Laser Haarentfernung Center olarak bilinen Münih As Lazer epilasyon ve güzellik merkezinde lazerli epilasyonun yanı sıra, kavitasyon ile bölgesel incelme, makyaj, kalıcı makyaj, cilt bakımı vb. güzellik uygulamaları da gerçekleştiriliyor.

Lazer epilasyon Münih dendiğinde Dr. Fatma Köktaş önderiliğinde Münihte yaşayan Türkler için  iyi bir aslazer-epilasyon-munihalternatif olabileceğini düşündüğümüz merkez hakkında daha detaylı bilgi edinmek, bölge bölge lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki web sayfasını ziyaret edebilir veya randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

As Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Schwanthaler Str 48 80336 München / Germany – Münih / Almanya
Telefon: 0049 89 544 936 86
Web Site: aslazerepilasyon.blogspot.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git