Avrupa Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi – Şişli

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

2 Haziran 2011 tarihinde eklendi, 1.451 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:23 pm yapılmıştır

Avrupa Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi İstanbul Şişli‘de Şişli Adliyesi’nin yakınında güzelliğinize güzellik katacak uygulamalar ile hizmet vermektedir.

Avrupa Estetik ve Güzellik Merkezi‘nde güler yüzlü, tecrübeli güzellik uzmanları hijyenik klinik koşullarında uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Şişli Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi Avrupa Güzellik ve Estetik Merkezi’nde, istenmeyen tüyleri tamamen yok eden mucize çözüm lazer epilasyon uygulamaları ve iğneli epilasyon, eximia ile zayıflama ve vücut şekillendirme uygulamaları, bölgesel incelme, kilo kontrolü, cilt ve vücut bakımları, günlük makyaj, profesyonel kalıcı makyaj uygulamaları, oksijen terapi uygulamaları, peeling uygulamaları ile cilt yenileme ve gençleştirme, sivilce ve vücut lekelerinin tedavisi, selülit tedavisi, zayıflama gibi birçok uygulama yapılmaktadır.

Daha Fazlası  Şanil Matmazel Güzellik ve Lazer Epilasyon Salonu - Akçay

Avrupa Estetik ve Güzellik’te kampanya; tüm vücut lazer epilasyon uygulamalarında tam % 50 indirim bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak, fiyatları öğrenmek ve randevu için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Şişli Avrupa Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi
Adres   : Abide-i Hürriyet Caddesi Üçler Apartmanı No:141/1 Şişli/İstanbul
Tel     : 0212 230 73 74

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git