Aya Klinik Güzellik Lazer Epilasyon ve PLastik Cerrahi – Trabzon

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
23 Mart 2011 tarihinde eklendi, 3.791 kez okundu.

Aya Klinik Estetik, Güzellik, Lazer Epilasyon ve PLastik Cerrahi Kliniği Trabzon‘da estetik uygulamaları, plastik cerrahi uygulamaları ve lazer epilasyon uygulamaları ile hizmet vermektedir.

Trabzon Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Plastik Cerrahi Kliniği Aya Klinik 2007 yılında Operatör Doktor Ercan Yavuz tarafından kurulmuştur. Klinik Med-Art Özel Sağlık Hizmetleri Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Trabzon Lazer Epilasyon ve Plastik Cerrahi Kliniği Aya Klinik’te Lazer epilasyon uygulamaları ile istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Aya Klinik’te yapılan diğer uygulamalar şu şekildedir;
* Lazerli dövme silme uygulamaları,
* Sivilce, akne ve vücut lekelerinin tedavisi,
* Kırışıklık tedavileri
* Selülit tedavisi ve yağ alma operasyonları
* Çatlak-stria tedavisi
* Solaryum ve bronzlaşma uygulamaları
* Cilt, Vücut, el, ayak bakımları
* Saç ekimi uygulamaları
* Burun estetiği, göğüs estetiği, karın estetiği, kulak estetiği, kaş kaldırma, kol germe, genital estetik, çene estetiği, popo estetiği, göz kapağı estetiği, dudak estetiği ve bacak estetik uygulamaları
* Beslenme ve zayıflama programları ile bölgesel incelme programları

ve daha birçok uygulama Trabzon Aya Klinik’te uygulanmaktadır.

Trabzon Aya Klinik Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Kliniği’nde yapılan tüm uygulamalar Operatör Dr. Ercan Yavuz gözetimde, hijyenik ortamda uzman tecrübeli sağlık personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

Aya Kliniğin kurucusu olan Operatör Doktor Ercan Yavuz 1971 yılı Trabzon doğumludur. 1988 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanıp bu fakülteden doktor olarak mezun olmuştur. 1995 yılında yine aynı üniversitede Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2002 yılında Yalova SSK Hastanesi Estetik Ve Plastik Cerrahi Bölümünde Estetik ve PLastik Cerrahi Uzmanı olarak görev almıştır. Daha sonra Trabzon’da Trabzon Numune Hastanesi ve Fatih Devlet Hastanesi’nde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görev almıştır. Uzman Doktor Ercan Yavuz çalışmalarına devam etmektedir.

Daha geniş bilgi ve randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Aya Klinik Estetik, Güzellik, Lazer Epilasyon ve PLastik Cerrahi Kliniği İletişim Bilgileri
Adres  : Atatürk Alanı No:9/A – Trabzon
Tel    : 0462 800 0 800
E-mail : ayaklinik@ayaklinik.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Aya Klinik Güzellik Lazer Epilasyon ve PLastik Cerrahi – Trabzon Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. ayten cansın dedi ki:

  gittiğim en kaliteli kliniklerden biridir. çok teşekkür ederim hizmetleri için

 2. Ziyaretci dedi ki:

  Sac ekimi konusunda acemi buluyorum kardesimin sac kokleri şuan ayri ayri yere bakiyor, acemi bayanlar yapiyor

 3. Ziyaretci dedi ki:

  Sac ekimi icin gittim ercan bey kendi girmedi iki acemi bayan yapti sacim suan mahvolmuş durumda,hakkimi helal etmiyorum

 4. masaL dedi ki:

  ÇİLLERE LAZER UYGULAMASI YAPIYOMUSUNUZ FİYAT ARALIGI NEDİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git