Aya Klinik Güzellik Lazer Epilasyon ve PLastik Cerrahi – Trabzon

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

23 Mart 2011 tarihinde eklendi, 4.210 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:14 pm yapılmıştır

Aya Klinik Estetik, Güzellik, Lazer Epilasyon ve PLastik Cerrahi Kliniği Trabzon‘da estetik uygulamaları, plastik cerrahi uygulamaları ve lazer epilasyon uygulamaları ile hizmet vermektedir.

Trabzon Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Plastik Cerrahi Kliniği Aya Klinik 2007 yılında Operatör Doktor Ercan Yavuz tarafından kurulmuştur. Klinik Med-Art Özel Sağlık Hizmetleri Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Trabzon Lazer Epilasyon ve Plastik Cerrahi Kliniği Aya Klinik’te Lazer epilasyon uygulamaları ile istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Aya Klinik’te yapılan diğer uygulamalar şu şekildedir;
* Lazerli dövme silme uygulamaları,
* Sivilce, akne ve vücut lekelerinin tedavisi,
* Kırışıklık tedavileri
* Selülit tedavisi ve yağ alma operasyonları
* Çatlak-stria tedavisi
* Solaryum ve bronzlaşma uygulamaları
* Cilt, Vücut, el, ayak bakımları
* Saç ekimi uygulamaları
* Burun estetiği, göğüs estetiği, karın estetiği, kulak estetiği, kaş kaldırma, kol germe, Özel Bölge estetik, çene estetiği, popo estetiği, göz kapağı estetiği, dudak estetiği ve bacak estetik uygulamaları
* Beslenme ve zayıflama programları ile bölgesel incelme programları

Daha Fazlası  Özel Suadiye Lazer Epilasyon ve Akupunktur Polikliniği

ve daha birçok uygulama Trabzon Aya Klinik’te uygulanmaktadır.

Trabzon Aya Klinik Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Kliniği’nde yapılan tüm uygulamalar Operatör Dr. Ercan Yavuz gözetimde, hijyenik ortamda uzman tecrübeli sağlık personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

Aya Kliniğin kurucusu olan Operatör Doktor Ercan Yavuz 1971 yılı Trabzon doğumludur. 1988 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanıp bu fakülteden doktor olarak mezun olmuştur. 1995 yılında yine aynı üniversitede Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2002 yılında Yalova SSK Hastanesi Estetik Ve Plastik Cerrahi Bölümünde Estetik ve PLastik Cerrahi Uzmanı olarak görev almıştır. Daha sonra Trabzon’da Trabzon Numune Hastanesi ve Fatih Devlet Hastanesi’nde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görev almıştır. Uzman Doktor Ercan Yavuz çalışmalarına devam etmektedir.

Daha Fazlası  Doktor Sevil Kaya Muayenehanesi - Lazer Epilasyon Pendik

Daha geniş bilgi ve randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Aya Klinik Estetik, Güzellik, Lazer Epilasyon ve PLastik Cerrahi Kliniği İletişim Bilgileri
Adres  : Atatürk Alanı No:9/A – Trabzon
Tel    : 0462 800 0 800

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Aya Klinik Güzellik Lazer Epilasyon ve PLastik Cerrahi – Trabzon Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. ayten cansın dedi ki:

  gittiğim en kaliteli kliniklerden biridir. çok teşekkür ederim hizmetleri için

 2. Ziyaretci dedi ki:

  Sac ekimi konusunda acemi buluyorum kardesimin sac kokleri şuan ayri ayri yere bakiyor, acemi bayanlar yapiyor

 3. Ziyaretci dedi ki:

  Sac ekimi icin gittim ercan bey kendi girmedi iki acemi bayan yapti sacim suan mahvolmuş durumda,hakkimi helal etmiyorum

 4. masaL dedi ki:

  ÇİLLERE LAZER UYGULAMASI YAPIYOMUSUNUZ FİYAT ARALIGI NEDİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ..

Sayfa başına git