Ayşe Rengin Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Samsun

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

16 Haziran 2011 tarihinde eklendi, 1.316 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:43 pm yapılmıştır

Ayşe Rengin Bayan Kuaför Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Samsun‘da Karadeniz Caddesi üzerindeki Carrefour karşısında güzellik uygulamaları, lazer epilasyon uygulamaları, kuaför hizmetleri ve spor salonu ile hizmet vermektedir.

Artık genç ve güzel görünmek hayal değil. Pratik ve ekonomik yöntemler ile daha genç ve daha alımlı gözükebileceksiniz. Samsun Lazer Epilasyon, Güzellik, Spor Merkezi ve Kuaför Ayşe Rengin‘de IPL Lazer epilasyon uygulamaları, kişiye Özel Bölge cilt bakımları, kişiye Özel Bölge saç tasarımları, perma, röfle, saç bakımları, gelin başı, günlük makyaj, profesyonel kalıcı makyaj, gelin makyajı, klasik epilasyon ağda ve sir ağda uygulamaları, step ve aerobik ile zayıflama, günlük spor, el, ayak, tırnak bakımları, manikür-pedikür uygulamaları, bayanlara Özel Bölge kuaför hizmetleri gibi birçok uygulama gerçekleştirilmektedir.

Ayşe Rengin Kuaför ve Lazer Epilasyon Merkezi 2005 yılında Güzellik ve Cilt Bakımı Uzmanı Ayşe Rengin tarafından açılmıştır. Ayşe Rengin İstanbul’da güzellik uzmanlığı eğitimlerini tamamladıktan sonra Samsun’da kendi adıyla kauför, güzellik, lazer epilasyon ve spor merkezini kurmuştur.

Samsun Kuaför, Lazer Epilasyon, Spor ve Güzellik Merkezi Ayşe Rengin‘de yapılan bütün uygulamalar güzellik ve cilt bakım uzmanı Ayşe Rengin kontrolünde uzman kişiler tarafından hijyenik koşullarda gerçekleştirilmektedir.

Ayşe Rengin Samsun hakkında Fiyat detaylarını  öğrenmek ve randevu almak için;

Adres   : Adalet Mh. Karadeniz Cad. No:61 Gazi Apartmanı – Samsun
Telefon : 0362 230 09 90 – 0362 230 09 95
Cep tel : 0533 451 41 44

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git