Bella Mia Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Rize

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
8 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.460 kez okundu.

Lazer epilasyon Rize merkezlerinden olan Bella Mia Klinik merkez piri çelebi mahallesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Kurumda lazer epilasyon, cilt bakımı, kavitasyon – liposlim ile zayıflama uygulamaları, sivilce, leke ve akne tedavileri, kırışıklık giderme vs. gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Bella Mia Hair bünyesinde FUE tekniği ile saç ekimi uygulamaları ile de hizmet veren Bella Mia Klinik ve Güzellik merkezi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Rize güzellik merkezlerinden Bella Mia da daha önce bir uygulama yaptırdıysanız yorumlarınızı, öneri, memnuniyet veya şikayetlerinizi aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilirsiniz.

Bella Mia Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Piri Çelebi mahallesi Cumhuriyet caddesi Başoğlu han kat:4 (Belediye binası arkası) Merkez / Rize
Telefon: 464 2149177

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git