Beren Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu – Lazer Epilasyon Tunceli

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
18 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 1.509 kez okundu.

Tunceli Lazer Epilasyon Merkezi olan Beren Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu Tunceli Merkezde lazer epilasyon ve güzellik uygulamalarını Güzelliğin sırrı bizde saklı sloganı ile sürdürmektedir.

Hijyenik ve sağlıklı koşullarda işlemlerin gerçekleştirildiği Beren Güzellik Salonu Tuncelide lazer epilasyon ve güzellik alterantiflerinizden olabilir.

Beren Lazer epilasyon ve güzellik salonunda 2013 model teknolojisi, CE belgesine sahip ve FDA onaylı lazer epilasyon cihazı ile tüm istenmeyen tüylerinize kalıcı ve güvenilir sonuçlar alabilirsiniz. Bunun yanı sıra iğneli epilasyon, Anti aging uygulamaları, cilt bakımı, selülit tedavisi ve incelme, kellik ve saç tedavileri, çeşitli cilt sorunları için işlemler, çatlak tedavileri gibi işlemler Tunceli Güzellik Salonu Beren’de gerçekleştirilmektedir.

Tunceli Beren Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon Merkezi Hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz

Beren Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk mahallesi 48. cadde Engin apart No:32/7 Merkez/Tunceli
Telefon: 0536 494 90 62
E-Mail: berenguzellik@gmail.com
Beren Güzellik Facebook: facebook.com/pages/Beren-Güzellik-ve-Lazer-Epilasyon-Salonu/540346975976922?ref=stream

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git