Bilim Hastanesi Lazer Epilasyon – Kırıkhan

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
17 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 2.854 kez okundu.

Hatay Kırıkhan‘da her geçen gün kendini yenileyen yüzü ile dikkat çeken Bilim Hastanesi hizmetleri arasına lazer epilasyonu da ekledi. Artık Özel Kırıkhan Bilim hastanesinde lazer epilasyon da yaptırabileceksiniz. Bölgede ilk kez bilim hastanesinde uygulanan lazerli epilasyon doktor kontrolünde, hijyenik koşullarda istenmeyen tüylerinize etkili çözümler sunuyor.

Kırıkhan Bilim hastanesi nde lazer epilasyon uygulaması Cilt Hastalıkları uzmanı olan Dr. Sezin Özkur yönetiminde gerçekleştiriliyor. Dr. Sezin Özkurun söylemlerine göre’de istenmeyen tüylerden kurtulmak artık hayal değil, Bilim Hastanesinin lazer epilasyon kampanyalarıyla herkezin lazer epilasyon yaptırabileceğinin altını çizen Özkur, Lazer epilasyon yaptıracak bir kişinin yanında bir kişi daha getirmesi ile %20 indirim uyguladıklarını veya aynı kişinin 2 farklı bölgeye epilasyon yaptırması ile de indirimden yararlanabileceğinin altını çiziyor.

Siz’de Hatay Kırıkhan’da lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyor iseniz Özel Bilim Hastanesi iyi bir alternatif olabilir. Bilim Hastanesi ile iletişime geçip daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefonu arayabilirsiniz.

Özel Bilim Hastanesi Kırıkhan:
0326 345 22 20

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git