Bio Kozmetik Güzellik Salonu Cihazları Satış ve Servis İstanbul-Kartal

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

26 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 85 kez okundu.

Kozmetik sektöründe uzun bir süredir hizmet veren ve hala vermeye devam eden Bio Kozmetik sektördeki boşluğu doldurup 26 yıldır kozmetik ve güzellik salonu cihazları satışını ve servisini yapmaktadır.

Bio kozmetik satışını yaptığı tüm cihazlar için 2 yıl garanti ve 10 yılda parça bulundurma garantisi vermektedir. Aynı zamanda tüm cihazlarını CE ve TSE standartlarına uygunluk belgesine sahiptir. Bio kozmetik firması hem IPL epilasyon cihazları, diode lazer epilasyon cihazları ve iğneli epilasyon cihazlarının yanında kuaför salonları güzellik merkezleri vb. firmalara hem sarf ürün temini gerçekleştirmekte hem satışını hemde servisliğini yapmaktadır.

Daha Fazlası  Doktor Ercan Yılmaz Lazer Epilasyon Akupunktur ve Güzellik Birimi - Merzifon Amasya

Güzellik merkezi ve kliniği bulunan firmaların sıklıkla tercih ettiği firmalardan biri olan Bio Kozmetik aynı zamanda sektördeki büyük boşluğu en iyi şekilde doldurduğundan dolayı rakiplerinin her zaman bir tık önünde olmuştur.

Bio Kozmetik Güzellik Salonu Cihazları Satış ve Servis İstanbul-Kartal

Bio Kozmetik İletişim Adresi ve Konumu

Adres: Kartal cad. Yakacık yolu Kastelli İş Merkezi D Blok K:2 No:42 YAKACIK – KARTAL  İSTANBUL
Telefon: 0216 451 87 84  – 0216 451 87 84  – 0538 770 34 84 – 0536 818 77 88

Daha Fazlası  Tunceli Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git