Bursa’da Erkek Lazer Epilasyon Merkezlerinden Epitorium Lazer Salonu

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
10 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.658 kez okundu.

Bursa şehrinde erkeklere özel lazer epilasyon uygulamaları ile hizmet veren Epitorium lazer epilasyon salonu merkez Nilüfer ilçesi Fatih Sultan Mehmet (FSM) bulvarında yer almaktadır. Bursada erkek için lazer epilasyon merkezleri dendiğinde tercih edebileceğiniz bir kurum olan Epitorium ilkesini “Müşteri memnuniyetinden taviz vermeden kusursuzluğa ulaşma çabası” olarak ifade ediyor.

FSM Epitorium’da baylar için lazer epilasyon uygulamaları yanısıra cilt bakımı ve gençlik aşısı işlemleri de yapılıyor. Bursa’da lazer epilasyon yaptırmayı düşünen erkek ziyaretçilerimiz FSM Epitorium lazer epilasyon merkezi ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirler. Tuna caddesinde yer alan Epitoriuma nasıl gidilir gibi ulaşım bilgileri için de telefon numaralarından destek alabilirsiniz. Telefonla randevu alabileceğiniz gibi Bursa Erkek lazer epilasyon salonu web sayfasından online olarak da randevu işlemlerinizi yapabilirsiniz.
epitorium-lazer-epilasyon-nilüfer
Epitorium Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Fsm bulvarı Tuna caddesi Artı2000 iş merkezi Kat:2 Daire:4 Nilüfer/Bursa
Telefon: 2242402232 – 5364276721
E-Mail: info@epitorium.com
Web Site: epitorium.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bursa’da Erkek Lazer Epilasyon Merkezlerinden Epitorium Lazer Salonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ali dedi ki:

    Merhaba iyi günler.polikliniğinizde lazer tedavisi olmak istiyorum.Sırt bölgesi için ama tedavi olmam için erkek çalışan olması gerekiyor.Erkek çalışanınız var mı?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git