Bursa’da Erkek Lazer Epilasyon Merkezlerinden Epitorium Lazer Salonu

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.994 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:57 pm yapılmıştır

Bursa şehrinde erkeklere Özel Bölge lazer epilasyon uygulamaları ile hizmet veren Epitorium lazer epilasyon salonu merkez Nilüfer ilçesi Fatih Sultan Mehmet (FSM) bulvarında yer almaktadır. Bursada erkek için lazer epilasyon merkezleri dendiğinde tercih edebileceğiniz bir kurum olan Epitorium ilkesini “Müşteri memnuniyetinden taviz vermeden kusursuzluğa ulaşma çabası” olarak ifade ediyor.

Daha Fazlası  Özel FGM Polikliniği - Fatih Güzellik Merkezi ve Lazer Epilasyon

FSM Epitorium’da baylar için lazer epilasyon uygulamaları yanısıra cilt bakımı ve gençlik aşısı işlemleri de yapılıyor. Bursa’da lazer epilasyon yaptırmayı düşünen erkek ziyaretçilerimiz FSM Epitorium lazer epilasyon merkezi ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirler. Tuna caddesinde yer alan Epitoriuma nasıl gidilir gibi ulaşım bilgileri için de telefon numaralarından destek alabilirsiniz. Telefonla randevu alabileceğiniz gibi Bursa Erkek lazer epilasyon salonu web sayfasından online olarak da randevu işlemlerinizi yapabilirsiniz.
epitorium-lazer-epilasyon-nilüfer
Epitorium Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Fsm bulvarı Tuna caddesi Artı2000 iş merkezi Kat:2 Daire:4 Nilüfer/Bursa
Telefon: 2242402232 – 5364276721

Daha Fazlası  Medical Park Hastanesi Lazer Epilasyon Uygulamaları
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bursa’da Erkek Lazer Epilasyon Merkezlerinden Epitorium Lazer Salonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ali dedi ki:

    Merhaba iyi günler.polikliniğinizde lazer tedavisi olmak istiyorum.Sırt bölgesi için ama tedavi olmam için erkek çalışan olması gerekiyor.Erkek çalışanınız var mı?

Sayfa başına git