Carmina Güzellik Merkezi – Şereflikoçhisar Güzellik Merkezleri

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
17 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.430 kez okundu.

Ankara Şereflikoçhisarda güzellik uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren Carmina güzellik merkezi aynı zamanda bayan kuaförü olarak da hizmet vermekte ve Carmina Bayan Kuaförü ve Güzellik merkezi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şereflikoçhisar Güzellik Merkezleri dendiğinde değerlendirilebilecek alternatiflerden olan Carmina Güzellik merkezinde uygulamalar sadece bayanlar için gerçekleştirilmektedir.

Carmina Kuaför ve Güzellik Merkezi Şereflikoçhisarda, saç kesimi, saç tasarımları, manikür ve pedikür işlemleri, makyaj ve kaş alma işlemleri, gelin makyajı, gelin başı, ağda, epilasyon gibi güzellik ve kuaförlük uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Şereflikoçhisar güzellik salonlarından Carmina’da gerçekleştirilen diğer uygulamalar ve merak ettiğiniz diğer detaylar için aşağıdaki iletişim numaraları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Carmina Güzellik merkezi ve Bayan Kuaförü İletişim Bilgileri
Adres: Ekici mahallesi, güney sokak no:1 Giriş katı Daire:1 Merkez- Şereflikoçhisar/ANKARA
Telefon: 0312 687 92 66

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git