Carmina Güzellik Merkezi – Şereflikoçhisar Güzellik Merkezleri

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

17 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.727 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Ankara Şereflikoçhisarda güzellik uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren Carmina güzellik merkezi aynı zamanda bayan kuaförü olarak da hizmet vermekte ve Carmina Bayan Kuaförü ve Güzellik merkezi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şereflikoçhisar Güzellik Merkezleri dendiğinde değerlendirilebilecek alternatiflerden olan Carmina Güzellik merkezinde uygulamalar sadece bayanlar için gerçekleştirilmektedir.

Daha Fazlası  Batman Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Carmina Kuaför ve Güzellik Merkezi Şereflikoçhisarda, saç kesimi, saç tasarımları, manikür ve pedikür işlemleri, makyaj ve kaş alma işlemleri, gelin makyajı, gelin başı, ağda, epilasyon gibi güzellik ve kuaförlük uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Şereflikoçhisar güzellik salonlarından Carmina’da gerçekleştirilen diğer uygulamalar ve merak ettiğiniz diğer detaylar için aşağıdaki iletişim numaraları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazlası  Çanakkale Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Carmina Güzellik merkezi ve Bayan Kuaförü İletişim Bilgileri
Adres: Ekici mahallesi, güney sokak no:1 Giriş katı Daire:1 Merkez- Şereflikoçhisar/ANKARA
Telefon: 0312 687 92 66

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git