Deniz Şen Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Karşıyaka

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
17 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.440 kez okundu.

Doktor Deniz Şen tarafından kurulmuş olan Deniz Şen Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İzmir Karşıyakada güzellik dendiğinde tercih edilebilir alternatiflerdendir.

Lazer epilasyon karşıyaka dendiğinde sağlık bakanlığınca onaylı medikal estetik hekimliği diploması ile Dr. Deniz Şen kendi işletmesi olan Deniz Şen lazer epilasyon merkezinde sağlıklı ve güvenilir uygulamaları ile iyi bir alternatiftir. Karşıyaka Deniz Şen Estetik ve Güzellik merkezinde istenmeyen tüylerinize lazer epilasyon, iğneli epilasyon, ıpl epilasyon uygulamaları gerçekleştirilirken, cilt bakımında kimyasal peeling ve leke tedavileri, bölgesel incelmede kavitasyon, selülit tedavileri uygulanan işlemlerdendir.

İzmir Karşıyaka güzellik merkezlerinden Deniş Şen estetik güzellik ve lazer epilasyon merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak, aklınıza takılan sorulara cevap bulmak veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca kurumun resmi web sayfası üzerinden online randevu işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Deniz Şen Estetik ve Güzellik Merkezi
Adres: 1717. sokak no:110 kat:3 Karşıyaka/İzmir
Telefon: 0232 381 16 66
E-Mail: info@karsiyakaestetikveguzellik.com
Web Site: karsiyakaestetikveguzellik.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git