İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Dermart Lazer epilasyon ve Güzellik Polikliniği – Bakırköy

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

29 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.868 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:45 pm yapılmıştır

Dermatoloji uzmanı Dr. Filiz Özgür Çavuş yönetiminde İstanbul Bakırköy’de dermatoloji, lazer epilasyon ve güzellik alanlarında hizmetlerini sürdüren Dermart Dermatoloji Merkezi 2007 yılında Dermart Güzellik Merkezi adı ile kurulmuştur. Dr. Filiz Özgür Çavuş yönetiminde Sağlığınızı Kime Emanet Ettiğinize Dikkat edin sloganı ile Dermart günümüzde de uygulamalarını sürdürmektedir.

Kurulduğu günden itibaren edindiği tecrübe, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile lazer epilasyon Bakırköy dendiğinde tercih edilebilir bir güzellik, lazer epilasyon ve cilt sağlığı merkezi haline gelmiştir. Demart Dermatoloji polikliniğinde lazer epilasyon uygulamalarının yanı sıra her türlü cilt hastalıklarının tanı ve tedavisi, amelyatsız estetik uygulamaları, selülit tedavisi, botoks ve dolgu, cilt bakımı, cilt yenileme, çeşitli lazer tedavileri, leke dermart-lazer-bakirkoytedavisi gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Tüm uygulamalar poliklinik statüsünde olan Dermart’da klinik şartlarında gerçekleştir.

Daha Fazlası  Dr. Aesthetic Lazer Epilasyon Estetik Güzellik ve Zayıflama Merkezi

İstanbul Avrupa yakası Bakırköy’de çamlık hastanesi karşısında bulunan Dermart Güzellik merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Dermart Dermatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: İncirli caddesi Faik Köksal Sokak No:1 D:3 Bakırköy/İstanbul
Telefon: 0212 660 32 32

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Dermart Lazer epilasyon ve Güzellik Polikliniği – Bakırköy Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. güzellik sırları dedi ki:

    verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Sayfanızı çok beğendim.Sevgiler

Sayfa başına git