Dermart Lazer epilasyon ve Güzellik Polikliniği – Bakırköy

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
29 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.528 kez okundu.

Dermatoloji uzmanı Dr. Filiz Özgür Çavuş yönetiminde İstanbul Bakırköy’de dermatoloji, lazer epilasyon ve güzellik alanlarında hizmetlerini sürdüren Dermart Dermatoloji Merkezi 2007 yılında Dermart Güzellik Merkezi adı ile kurulmuştur. Dr. Filiz Özgür Çavuş yönetiminde Sağlığınızı Kime Emanet Ettiğinize Dikkat edin sloganı ile Dermart günümüzde de uygulamalarını sürdürmektedir.

Kurulduğu günden itibaren edindiği tecrübe, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile lazer epilasyon Bakırköy dendiğinde tercih edilebilir bir güzellik, lazer epilasyon ve cilt sağlığı merkezi haline gelmiştir. Demart Dermatoloji polikliniğinde lazer epilasyon uygulamalarının yanı sıra her türlü cilt hastalıklarının tanı ve tedavisi, amelyatsız estetik uygulamaları, selülit tedavisi, botoks ve dolgu, cilt bakımı, cilt yenileme, çeşitli lazer tedavileri, leke dermart-lazer-bakirkoytedavisi gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Tüm uygulamalar poliklinik statüsünde olan Dermart’da klinik şartlarında gerçekleştir.

İstanbul Avrupa yakası Bakırköy’de çamlık hastanesi karşısında bulunan Dermart Güzellik merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Dermart Dermatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: İncirli caddesi Faik Köksal Sokak No:1 D:3 Bakırköy/İstanbul
Telefon: 0212 660 32 32
Email: info@dermart.com.tr
Web Site: dermart.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Dermart Lazer epilasyon ve Güzellik Polikliniği – Bakırköy Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. güzellik sırları dedi ki:

    verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Sayfanızı çok beğendim.Sevgiler

Sayfa başına git