Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Kadıköy

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

15 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.441 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:12 pm yapılmıştır

Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İstanbul Kadıköy’de Kadıköy Citibank üzerinde güzellik ve lazer epilasyon hizmeti vermektedir.

Dermatec Kadıköy Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde başta lazer epilasyon uygulamaları yapılmaktadır. Lazer Epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Lazer Epilasyon uzun pulse süreli Alexandrite lazer cihazı ile yapılmaktadır.

İstanbul Dermatec Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde lazer epilasyonun yanı sıra; kavitasyon uygulamaları, powerplate ve uzman diyetisyenler eşliğinde sağlık kilo alıp-verme programları, kimyasal peeling uygulamaları, cilt ve vücut bakımları, kirpik boyama, kirpik perması, cilt gençleştirme seansları, LPG uygulaması ile selülit tedavisi, el, ayak, tırnak bakımları, manikür-pedikür uygulamaları, sivilce ve akne lekelerinin tedavisi, göğüs dikleştirme ve kalça güzelleştirme uygulamaları ve makyaj uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Daha Fazlası  Erzincan Daisy Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Dermatec Kadıköy’de lazer epilasyon da uzman ekibi ve deneyimli kadrosuyla güzelliğinizi ön plana çıkarmaktadır. Soru ve görüşleriniz için aşağıdaki telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres    : Rıhtım Caddesi Ziyattin Koç İş Merkezi No:34  K:3-4 Kadıköy/İstanbul
Telefon  : 0216 338 40 04 – 0216 338 40 01
Fax      : 0216 418 16 11

Daha Fazlası  Madame Lisa Lazer Epilasyon ve Güzellik - FSM Bulvarı
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Kadıköy Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ali dedi ki:

    Merhaba, ben Ali Çantal. Öncelikle birşey sormak istiyorum. Dovme silme islemi yapiyor musunuz ?

Sayfa başına git