Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Kadıköy

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
15 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.166 kez okundu.

Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İstanbul Kadıköy’de Kadıköy Citibank üzerinde güzellik ve lazer epilasyon hizmeti vermektedir.

Dermatec Kadıköy Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde başta lazer epilasyon uygulamaları yapılmaktadır. Lazer Epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Lazer Epilasyon uzun pulse süreli Alexandrite lazer cihazı ile yapılmaktadır.

İstanbul Dermatec Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde lazer epilasyonun yanı sıra; kavitasyon uygulamaları, powerplate ve uzman diyetisyenler eşliğinde sağlık kilo alıp-verme programları, kimyasal peeling uygulamaları, cilt ve vücut bakımları, kirpik boyama, kirpik perması, cilt gençleştirme seansları, LPG uygulaması ile selülit tedavisi, el, ayak, tırnak bakımları, manikür-pedikür uygulamaları, sivilce ve akne lekelerinin tedavisi, göğüs dikleştirme ve kalça güzelleştirme uygulamaları ve makyaj uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Dermatec Kadıköy’de lazer epilasyon da uzman ekibi ve deneyimli kadrosuyla güzelliğinizi ön plana çıkarmaktadır. Soru ve görüşleriniz için aşağıdaki telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres    : Rıhtım Caddesi Ziyattin Koç İş Merkezi No:34  K:3-4 Kadıköy/İstanbul
Telefon  : 0216 338 40 04 – 0216 338 40 01
Fax      : 0216 418 16 11
E-posta  : info@dermatec.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Kadıköy Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ali dedi ki:

    Merhaba, ben Ali Çantal. Öncelikle birşey sormak istiyorum. Dovme silme islemi yapiyor musunuz ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git