Dermist Dermatoloji Kliniği – Göztepe Lazer Epilasyon

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
22 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 1.437 kez okundu.

İstanbul Anadolu yakası Göztepe de 2007 senesinde kurulan Dermist Dermatoloji kliniği, Doktor Emek Kocatürk Göncü ve Doktor Şükran Sarıgül Güdük tarafından kurulmuş ve günümüzde de dermatolojik hastalıkların tedavisi ve estetik, lazer epilasyon uygulamaları ile hizmetlerine devam etmektedir.

Dermist Kliniği Göztepe‘de yapılan bazı uygulamalar ise şöyledir; Bitkisel kaynaklı cilt bakımı uygulamaları, kırışıklık tedavisi ve cilt gençleştirme uygulamaları ( botoks, dolgu, radyofrekans, greenpeel vs.), bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi, dermatolojik hastalıkların (deri hastalıkları) tedavisi, Nd-yag lazer ile kılcal damar tedavisi, FDA onaylı lazer epilasyon cihazları ile ve dermatologlar kontrolünde lazer epilasyon uygulamaları, Göztepe Dermist Dermatoloji Kliniğinde yapılmaktadır.

Göztepe lazer epilasyon alternatiflerinden olan Dermist Kliniği hakkında daha detaylı bilgi almak için veya klinikte gerçekleştirilen uygulamaların fiyat detayları veyahutta randevu işlemleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Dermist Dermatoloji Estetik ve Lazer Epilasyon Kliniği İletişim Bilgileri
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cd. Ekşioğlu Apt. No: 167 Kat:3 D:7 Göztepe – İstanbul
Telefon: 0216 565 00 23
E-Mail: bilgi@dermist.com
Web Site: dermist.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Dermist Dermatoloji Kliniği – Göztepe Lazer Epilasyon Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. aşk dedi ki:

    Teşekkür ederiz bu güzel bilgiler için.

Sayfa başına git