Di Garza Lazer Epilasyon Handan Serdaroğlu-Diyarbakır

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
12 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 238 kez okundu.

Bazen bir isim herşeye yeter derler ya  işte Handan Serdaroğlu ismi de yeter. Handan Serdaroğlu verdiği kaliteli hizmet anlayışı aynı zamanda sunduğu çok profesyonel lazer epilasyon hizmeti sayesinde sektörün en önemli eksiği olan kaliteyi sunmaktadır.

Profesyonel bir kadro ile hizmet veren Di Garza Lazer epilasyon Merkezi her yönden kaliteli yenilikçi hijyenik ve teknolojik sisteme bakışıyla bir çok insanın en önemli bakışı olmaktadır.

Hem bayan ve hem erkeklere lazer epilasyon hizmeti sunan Handan Serdaroğlu aynı zamanda klinikte selülit ve zayıflama, leke tedavisi, gibi hizmetlerde sunmaktadır. Teknolojik açısından aynı zamanda Amerika menşeli FDA onaylı Alexandrite Lazer Epilasyon cihazı ile diğer uzakdoğu cihazları gibi vücuda ve cilde zarar vermeden hizmet sunulmaktadır.

Hizmet ve kalite açısından Lazerepilasyonu.Net olarak bu firmaya çok kaliteli puanlar vermekteyiz. Umarım sizde muayene olur ve klinik hakkındaki puanlarınızı bizimle paylaşırsınız.

di garza lazer epilasyon merkezi

Sunulan Hizmetler

  • Alexandrite Lazer Epilasyon
  • İğneli Epilasyon
  • Lazerle Leke Tedavisi
  • Varis Tedavisi
  • Selülit Tedavisi
  • Erkeklerede lazer epilasyon yapılmaktadır.

Di Garza Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Ofis Ekinciler Caddesi. AZC PLAZA. Kat:4 No:8 Yenişehir / Diyarbakır
İletişim: 0 412 224 55 52 0 538 543 23 01

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git