Diamonds Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu Adıyaman

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
30 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 231 kez okundu.

Adıyaman şehrinde 2010 yılından beri hizmet veren aktif bir şekilde kaliteli hizmet sunan Diamonds Güzellik Merkezi lazer epilasyon yaptırmak isteyen herkes için kaliteli ve profesyonel çözümler üretmektedir.

Merkezimizde hem bayanlara hizmet verirken hemde erkeklere hizmet vererek insanların bu konudaki ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaktayız.

Estetisyen Emine Tanrıverdi  ve Eylem Tanrıverdi tarafından hizmet sunulmaktadır.

Firmamız bir çok diğer firmalara nazaran daha kaliteli ve işinde daha deneyimli ekipler ile çalışmakta ve lazer epilasyon hizmetini her daim daha yüksek seviyelere taşımaktadır.

Sektörde var olan boşluğu Alman menşeili cihazlar ve sarf malzemelerini tercih ederek. Hem kaliteyi hemde profesyonel bir çözümü sunmaktayız. Adıyaman şehrinde ve merkezde bir çok yeniliği ve sektörün gerektirdiği bir çok hizmeti en son teknolojik aletlerle sunmaktan onur duyan lazer epilasyon ve güzellik salonu Adıyaman şehrinde sizlerle.

Kliniğimizde Sunduğumuz Bazı Hizmetler

ALEXANDRITE CANDELA LAZER
DIODE & IPL LAZER
YÜZ VE SAÇ MEZOTERAPISI
PRP UYGULAMASI
EL VE AYAK BAKIMI
PORSELEN MAKYAJ
LAZERLE CILT TEDAVISI
KALICI MAKYAJ

Adresimiz:

Tel: 0 (416) 213 0120

Tel: 0 (532) 153 6169 Erkek Bölümü

Tel: 0 (534) 856 1209 Bayan Bölümü

Mail: info@diamondsguzelliksalonu.com

Adres: Eskisaray Mahallesi Sağlık Ocağı Caddesi Bulca Apartman Kat: 2 No: 2 Adıyaman / Merkez

Konum Adresimiz:

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git