Dipnot Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Doktor Meltem Çetin Çanakkale

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

21 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.193 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 01:20 pm yapılmıştır

Medikal Estetik Doktoru Meltem Çetin tarafından kurulmuş olan lazer epilasyon Çanakkale merkezlerinden Dipnot Sağlık Güzellik ve Estetik Polikliniği 2004 senesinden bu yana hizmetlerini sürdürmektedir. Sağlık ile gelen güzellik… sloganıyla Çanakkale şehrindeki lazer epilasyon merkezleri alternatiflerinizden olan kurum poliklinik statüsünde yer alması, gelişen teknolojiye ayak uydurması ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile tercih edilebilirliğini ön plana taşımaktadır.

Çanakkale Dipnot güzellik merkezinde lazer epilasyon işlemlerinin yanı sıra cilt bakımı, mezoterapi, botox ve dolgu, cilt gençleştirme, kimyasal peeling, gençlik aşısı, akne ve sivilce tedavileri,Çanakkalede diyet ve dengeli beslenme ile zayıflama, kavitasyon ile zayıflama, collagen bakım, plasenta maskesi gibi güzellik uygulamalarının yapıldığını sayabileceğimiz gibi, zayıflama ve selülit yok etme tedavileri, daha estetik ve güzel olmanızı sağlayacak birçok tedavi alt başlıklar altında gerçekleştirildiğini de belirtelim. Daha ayrıntılı bilgileri kurum resmi sayfasında bulabilirsiniz.

Daha Fazlası  Antakya Özel Akademi Hastanesi Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Dr. Meltem Çetin Çanakkale estetik ve güzellik merkezlerinden Dipnot Polikliniğine aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca kurum web sayfasındaki hasta yorumları bölümünde Dipnot lazer epilasyon ve güzellik merkezi çanakkale hakkındaki yorumları da inceleyebilirsiniz. Dipnot Çanakkale güzellik salonu nerededir ve nasıl gidilir bilgileri için aşağıdaki adresleri kullanabilir, yeterli olmaması durumunda Çanakkale güzellik web sitesindeki iletişim bağlantısından ulaşım haritasını inceleyebilirsiniz.
dr-meltem-cetin-dipnot-canakkale
Dipnot Sağlık Estetik ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Piri Reis caddesi Utku evleri Merkez/Çanakkale
Telefon: 0286 2141818 – 2141478

Daha Fazlası  Adıyaman Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git